اخبار سیاسی

وزیر ارشاد: نوسازی و برطرف قوانین پیچیده صنعت چاپ اولویت ماست

اسماعیلی وزیر ارشاد در ملاقات اعضای اتحادیه چاپخانه داران و فعالان صنعت چاپ از نوسازی صنعت چاپ و حمایت از شرکت های دانش بنیان دارای طرح و برنامه در این حوزه اطلاع داد.

29 خرداد 1401

جدال وزارتخانه ها بر سر تعطیلی تهران

افت کیفیت هوا در تهران و بعضی استان ها از ساعت های ابتدایی نوزدهم فروردین شروع شد؛ به طوری که شاخص کیفیت هوا (AQI) در مرکز با فرایند افزایشی در همان روز به 190 رسید؛ وضعیتی که منجر به هشدار وزارت بهداشت برای تشکیل جلسه کمیته اضطرار و درخواست تعطیلی شد.

7 خرداد 1401

چه عواملی شغلتان را استرس زا می نماید؟

یکی از مسائل تازه زندگی به سبک مـدرن، وجود محیط کار استرس زا میباشد.در طـول قـرن اخیر، ماهیت کار کردن تغییرات گسترده ای را تجربه نموده است و هنوز هم ایـن تحولات با سرعت وصف ناپذیری در حال پیشـروی هستـنـد. دگـرگـونـی هـا در تـمـام عـرصه های شـغـلـی، از...

22 اردیبهشت 1401

بهبود شرایط آبگرفتگی ها و دفع فاضلاب در اهواز

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت آبفا کشور با اشاره به شرایط شبکه فاضلاب اهواز گفت: می توانم این اطمینان را بدهم که با کارهای خوبی که طی این چند ماه صورت گرفته است، هر روز شرایط ما نسبت به روز قبل بهتر خواهد شد و سعی می کنیم که در جبهه های مختلف کاری در...

20 اردیبهشت 1401

بازگشت محدودیت ها در صورت افزایش شهر های نارنجی

وزیر کشور تاکید نمود: اگر شهروندان پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و اومیکرون شدت پیدا کند، بی تردید محدودیت ها باز می شود.

18 اردیبهشت 1401

کلاس های درس حضوری در مدارس کبک از دوشنبه از سر گرفته می شود

اعضای گروه COVID-STOP، به ویژه، نگران تأثیری هستندکه این امر می تواند بر شبکه بیمارستانی از یک سو، و از سوی دیگر بر سلامت بچه ها داشته باشد.

16 اردیبهشت 1401

معرفی برترین شرکت فروش اقساطی خودرو

رپرتاژآگهی - شرایط مالی جامعه این روز ها چندان تعریفی ندارد و درصد غالب افراد، روز به روز در اثر گرانی ها شاهد کاهش توان خرید خود هستند. تا جایی که خرید خانه و ماشین برای جوان های امروزی به جای احتیاج یک رویا به نظر می آید. این ها همه واقعیت هستند و همه افرادی...

13 اردیبهشت 1401

معرفی هواپیمای ایرباس آ 320 نئو

آشنایی با هواپیمای ایرباس آ 320 نئو | Airbus A320 neoامروز می خواهیم درباره هواپیماهای ایرباس آ 320 نئو که سری ارتقا یافته آ 320 های ایرباس هستند صحبت کنیم. این هواپیماهای تازه همانطور که از اسمشان بر می آید، سری های تازه این هواپیماهای هستند و امکاناتی بیشتر و تازهتر...

11 اردیبهشت 1401

توانایی برقراری ارتباط با اولیا و خیرین، یکی از مهم ترین ویژگی های مدیران مدارس است

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش، خلاقیت و توانایی برقراری ارتباط موثر با اولیای دانش آموزان و خیرین را یکی از مهم ترین ویژگی های مدیران مدارس دانست.

7 اردیبهشت 1401

تحول آفرینی در بخش فرهنگ با اختصاص 2 درصد اعتبارات دستگاه های اجرایی کشور

سال آینده 2 درصد از مجموع اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی به حوزه فرهنگ کشور اختصاص یابد.

26 فروردین 1401

فرایند افزایشی اُمیکرون در کشور ، بیمارستان ها در آماده باش هستند

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به فرایند افزایشی موارد شناسایی ابتلا به امیکرون در کشور گفت: موثرترین کار در پیشگیری از اُمیکرون، رعایت پروتکل ها، ماسک زدن و رعایت فاصله گذاری و همچنین تزریق دز سوم واکسن است و توصیه می کنم افراد حتما دز سوم واکسن...

23 فروردین 1401

ملاقات میراسماعیلی با صالحی امیری

رئیس فدراسیون جودو با حضور در کمیته ملی المپیک با صالحی امیری ملاقات و گفت وگو کرد.

17 اسفند 1400

نتایج نهایی پذیرش دانشجو در رشته فوریت های پزشکی اعلام شد

نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 اعلام شد.

4 اسفند 1400

دبیر تازه کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی معرفی گردید

با حکم معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، دکتر سعید بیرودیان به عنوان جایگزین دکتر احسان شمسی گوشکی در کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد.

30 بهمن 1400

تاریخچه ورود چراغ های روشنایی به ایران

حرم امام رضا یکی از مکان هایی است که در ابتدا روشنایی برق را به خود دید. اگر امروز فقط با فشردن یک کلید نور را به خانه خود می آوریم، آیا از سرگذشت آن خبر داریم و می دانیم چگونه برق وارد ایران شد؟ برای آگاهی از سرگذشت برق در ایران با خبرنگاران همراه باشید.

29 بهمن 1400

جعفری: ایمیدرو با مشارکت بخش خصوصی بدنبال توسعه چابهار است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با مشارکت بخش خصوصی در پی توسعه منطقه چابهار است.

28 بهمن 1400

لغو ممنوعیت ورود گردشگران از مرز های هوایی

مصوبه ممنوعیت 15 روزه ورود گردشگران و اتباع خارجی از مرز های هوایی برداشته شد.

10 بهمن 1400

کشور های اروپایی بر امکان دستیابی به توافق با ایران هم نظرند

یک مقام آمریکایی از توافق نظر کشور های اروپایی بر امکان دستیابی به یک توافق هسته ای اطلاع داد.

1 بهمن 1400

درخت پروری، مهم تر از درختکاری

کاشت 8 میلیارد درخت سالانه به مدت 20 سال چگونه بر آب و هوای زمین تأثیر می گذارد؟ روز درختکاری باید در خصوص رشد درختان باشد، نه فقط کاشت آنها.

29 دی 1400

هواپیمای اردوغان، نماد سیاست تک صدایی

تنها ستون نویس ها و خبرنگارانی به بوئینگ مجلل رئیس جمهور ترکیه راه داده می شوند که اهل انتقاد و طرح سوالات چالشی نباشند.

28 دی 1400
تعداد: (425)