همایشها و نمایشگاه ها

مصر و ژنرال حفتر پیشنهاد آتش بس دادند

طرح پیشنهادی قاهره برای توقف درگیری ها در لیبی با استقبال عربی و بین المللی همراه شده است هرچند که دولت وفاق ملی لیبی آن را رد نموده است.

16 مرداد 1399

اروپا: آمریکا نمی تواند خواهان تمدید تحریم تسلیحاتی ایران گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه کمیسیون سیاست خارجی اتحادیه اروپا، جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وانگ یی وزیر امور خارجه چین دهمین دور از گفتگوهای استراتژیک را به صورت ویدئو کنفرانس دنبال کردند.

15 مرداد 1399

راهنمای سفر به آتن یونان؛ شهری افسانه ای در اروپا

آتن درصدر لیست دوستداران تاریخ و فرهنگ کهن قرار گرفته است. براساس مقاله راهنمای سفر به آتن یونان باید بدانید که این شهر زیبا دارای قدمتی دیرینه و سابقه طولانی در زمینه افسانه های کهن و زیباست که همیشه توانسته اند با خود شکستها، پیروزی ها، امید و ناامیدی...

13 مرداد 1399

تمدید توافق نامه همکاری IOC و WHO، ابراز امیدواری باخ و تدروس برای غلبه بر کرونا تا المپیک

کمیته بین المللی المپیک (IOC) و سازمان جهانی بهداشت (WHO) توافق نامه همکاری خود را امروز تمدید کردند.

3 مرداد 1399

قانون جدید فدراسیون جهانی و کار سخت تکواندوکاران، نظرات متفاوت است

به گزارش خبرنگاران، نشست شورای اجرایی فدراسیون دنیای تکواندو سه شنبه گذشته برای نخستین بار به صورت غیر حضوری و با استفاده از ویدئو کنفرانس برگزار گردید. در این جلسه بیشتر بحث در مورد شیوع بیماری کرونا و تبعات آن در سطح دنیا بخصوص در ورزش بود. اما در میان...

3 مرداد 1399

خبرنگاران 193 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در خراسان رضوی ثبت شد

مشهد- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی گفت: در اجرای الگوی مثلث توسعه مالی - فرهنگی در این استان تا به امروز یکهزار و 194 تفاهمنامه برای 193 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغالزایی برای 198 هزار نفر ثبت و به امضا رسیده است.

1 مرداد 1399

یوبی سافت به جای E3 کنفرانسی دیجیتال برگزار خواهد کرد

در غیاب نمایشگاه E3، شرکت های بازی سازی به ترتیب از برنامه های خود برای پر کردن جای خالی این نمایشگاه خبر می دهند. شرکت یوبی سافت امسال دقیقا یک ماه بعد از زمان همیشگی کنفرانس خود در E3 یک برنامه برگزار خواهد کرد؛ با این تفاوت که به جای یک کنفرانس بزرگ با...

18 تیر 1399

گفتگوی ویدئوکنفرانسی ظریف با همتای قطری، عکس

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز دوشنبه با شیخ محمد بن عبدالرحمن معاون نخست وزیر و وزیر خارجه دولت قطر به وسیله ویدئو کنفرانس گفت وگو و گفتگو کرد.

14 تیر 1399

خبرنگاران استاندار اصفهان: کرونا می تواند مبدا تحول در نظام آموزشی گردد

اصفهان - خبرنگاران - استاندار اصفهان گفت: تاثیر بیماری کرونا در عرصه آموزشی، مالی، اجتماعی، سیاسی و بهداشتی جامعه به گونه ای است که می تواند مبدا ایجاد تحول در نظام آموزشی گردد.

13 تیر 1399

روسیه: به هرگونه حمله از سوی آمریکا پاسخ خواهیم داد

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به اهمیت اصل تامین امنیت جمعی در خلیج فارس و تاثیر آن بر فرایند اوضاع در کل منطقه، خواهان لغو تحریم های یک جانبه و غیرقانونی آمریکا علیه ایران شد.

9 تیر 1399

بازگشایی اماکن مذهبی در مناطق سفید کرونا

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مناطقی که جزو منطقه سفید از لحاظ درگیری بیماری ناشی از ویروس کرونا باشد، می توانند بقاع متبرکه یا برخی تجمع های مذهبی را بازگشایی کنند.

4 تیر 1399

اعلام جزئیات برگزاری بازار آنلاین جشنواره فیلم کن

بازار آنلاین جشنواره بین المللی فیلم کن از 22 تا 26 ژوئن 2020 همزمان با روزهای 2 تا 6 تیر 99 برگزار می گردد.

30 خرداد 1399

آلودگی 45 مرکز بهزیستی کشور به کرونا ، 55 سالمند فوت شدند

رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: از 2 هزار و 531 مرکز نگهداری سالمندان، معلولان و معتادان تا به امروز 45 مرکز به ویروس کرونا آلوده شده اند که 1.7 درصد کل مراکز بهزیستی کشور را تشکیل می دهد.

15 خرداد 1399

یاری هواوی برای جلوگیری از شیوع کووید19 در هند

به گزارش خبرنگاران به نقل از گیزموچاینا، روز گذشته هند اعلام نمود 1071 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند. این در حالی است که مقامات این کشور بیم آن دارند که تعداد مبتلایان در مدت زمان کوتاهی بسیار بیشتر گردد.

31 اردیبهشت 1399

پامپئو: ایران یکی از شهروندان بازداشت شده ما را به مرخصی فرستاد

وزیر خارجه آمریکا پنجشنبه مدعی شده جمهوری اسلامی ایران یکی از شهروندان بازداشت شده آمریکا را به مرخصی پزشکی فرستاده است.

19 اردیبهشت 1399

14 روز قرنطینه خانگی اجباری در انتظار مسافران ورودی به استرالیا

استرالیا مسافران ورودی این کشور را مجبور به تحمل قرنطینه خانگی نموده است.

14 اردیبهشت 1399

ساخت نخستین مبلمان دانش بنیان توسط صنعتگران جوان ایرانی

محققان و صنعتگران جوان ایرانی برای نخستین بار پیروز به طراحی و ساخت مبلمان خلاقانه و دانش بنیان با امکان تبدیل به بیش از 70 نوع چیدمان و قابل شسشتو شدند.

5 اردیبهشت 1399