اخبار اقتصادی

خبرنگاران سازمان امور مالیاتی برای برچیدن شرکت های صوری عزم جدی دارد

کاشان - خبرنگاران - معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: این سازمان در موضوع مقابله با فرار مالیاتی برای برچیدن کارت های بازرگانی، حساب اجاره ای و شرکت های صوری با عزم جدی ورود نموده است.

4 اسفند 1399

خبرنگاران 114 میلیارد ریال کالای قاچاق در قزوین کشف شد

قزوین - خبرنگاران - معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در 9 ماه امسال بالغ بر 114 میلیارد ریال کالای قاچاق در قزوین کشف شده که این رقم در مدت مشابه قبل حدود یک میلیارد ریال بوده است.

3 اسفند 1399

خبرنگاران 224 میلیارد ریال وام رایگان برای بهسازی مسکن مددجویان فارس پرداخت شد

شیراز - خبرنگاران- مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت: 224 میلیارد و 650 میلیون ریال وام رایگان برای بهسازی و ساخت مسکن مددجویان و اقشار آسیب پذیر در این استان سال جاری پرداخت شد و ساخت مسکن مددجویان تابستان سال جاری همزمان با سفر دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری...

1 اسفند 1399

نرخ هر کیلو مرغ چند تومان است؟

خبرنگاران : حجت گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 13 هزار و 500 تا 14 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 20 تا 20 هزار و 500 تومان است.

26 بهمن 1399

ثبت اختیاری چک های فعلی در سامانه صیاد از 20 دی

ثبت چک های فعلی در سامانه صیاد از طریق برنامک های موبایلی از 20 دی ماه امکانپذیر می شود.

25 بهمن 1399

سومین مرحله از ثبت نام مسکن ملی شروع شد

سومین مرحله از ثبت نام مسکن ملی که به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت از ساعت 10 صبح امروز (پنج شنبه، 18 دی ماه) در 19 استان شروع شد.

25 بهمن 1399

مهم ترین داده های پایانی سال 2020

خبرنگاران : اختتامیه سال میلادی نزدیکی است و بازار های جهانی در هفته های گذشته نوسانات بسیاری را تجربه کردند. آیا این نوسانات ادامه می یابند؟ و چه عواملی می توانند شرایط بازار های جهانی را در 11 روز باقی مانده تغییر...

15 بهمن 1399

قلعه نویی: به خاطر اشتباهات داوری تا مرز سکته رفتم و چند جام را از دست دادم، VAR بیاید 90 درصد مسائل حل می گردد

ما تجربه 20 ساله گرفتیم ولی نگرش مان نسبت به 20 سال تغییر نکرده است. در بحث های مدیریتی، برنامه ریزی، مدیریتی و ... تغیری نکردیم.بارها گفته ام و 10 سال است بر سر این حرفم مبارزه می کنم و هزینه اش را داده ام.

14 بهمن 1399

کرملین: روسیه هیچ ارتباطی با حملات هکرها در آمریکا ندارد

سخنگوی کرملین در واکنش به خبری درباره درخواست بایدن از ترامپ برای متهم کردن روسیه بعنوان عامل حملات هکری به آمریکا، بار دیگر این اتهام را رد نموده و در عین حال گفت: ما قصد دخالت در مواضع واشنگتن در این باره را نداریم.

11 بهمن 1399

اپلیکیشن 724 از پرستاران و کادر درمان تقدیر کرد

اپلیکیشن 724، به منظور قدردانی از تلاش های انسان محبت آمیز کادر درمان و به پاس روز پرستار و همچنین شب یلدا، با اهدای بسته های یادبود به پرسنل زحمتکش بیمارستان کامکار-عرب نیا شهرستان قم از خدمات ارزنده و به یادماندنی آنها تقدیر و تشکر کرد.

10 بهمن 1399

خبرنگاران فولاد هرمزگان باتولید 139 هزار تن تختال رکورد جدیدی ثبت کرد

بندرعباس- خبرنگاران- معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان گفت: کارکنان تلاشگر این شرکت توانستند برای سومین در چهارماه اخیر با تولید 139 هزار و 478تن تختال در آذرماه امسال رکورد جدیدی را برای خود به ثبت برسانند.

6 بهمن 1399

خبرنگاران تصادف رانندگی میان هشت خودرو در سنندج و چند خبر کوتاه

سنندج - خبرنگاران - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان از وقوع تصادف رانندگی میان هشت دستگاه خودرو در شهر سنندج خبر داد و گفت: این حادثه 2 مصدوم داشت.

4 بهمن 1399

بحران بزرگ در انگلیس

خبرنگاران : سوم جمعیت انگلستان بیکارند و یا هیچ نقشی در تولید ندارند.

4 بهمن 1399

سرنوشت نظم لیبرالیستی پس از ترامپ؛ سرانجام یک فرد یا عصر؟

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تحولات پس از آن یکی دیگر از نشانه های بحرانی است که از سال ها پیش در عرصه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی آمریکا آغاز شده و هژمونی ایالات متحده در جهان را به چالش کشیده است.

1 بهمن 1399

واقعیتهایی درباره دورههای دیجیتال مارکتینگ در ایران

چند سالی است که تب دیجیتال مارکتینگ، تدریس آن و دوره فروشی در ایران بالا گرفته است. حالا دیگر هر کسی با خواندن چند مقاله خارجی یا داخلی، ادعای استادی این حوزه را دارد. کلید به دستانی که به شما وعدۀ پول دار شدن سریع می دهند! کافی است درلینکداین، اینستاگرام...

29 دی 1399

میراث فرهنگی مقرراتی را برای بافت تاریخی منطقه 12 تدوین نکرده است

ایسنا/ براساس سخنان شهردار منطقه 12، میراث فرهنگی مقرراتی را برای بافت تاریخی منطقه 12 تدوین نکرده است.

28 دی 1399

واکنش پمپئو به مصوبه مجلس شورای اسلامی برای لغو تحریم ها

به گزارش خبرنگاران، وزیر امور خارجه آمریکا به مصوبه مجلس شورای اسلامی برای لغو تحریم ها واکنش نشان داد.

17 دی 1399

دادگاه تخصصی برای رسیدگی به تخلفات در بورس وجود ندارد

رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در خصوص تخلفات بورسی، همانند مفاسد مالی ضروری است که جرائم احتمالی به صورت تخصصی مورد رسیدگی قرار گیرند اما اکنون نه قوانین مشخصی درباره رسیدگی به جرائم احتمالی سبدگردان ها وجود دارد و نه دادگاهی تخصصی...

17 دی 1399

رزمایش دریایی عظیم چین در زمان عبور ناوهای آمریکایی

خبرنگاران : به نظر می رسد که تنش میان چین و آمریکا در عرصه های مختلف در حال شدت دریافت است.

14 دی 1399

افزایش شمار بیکاران در آمریکا

شیوع ویروس کووید 19 و شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا همچنان سیر صعودی دارد و این امر موجب شده تا شمار بیکاران در این کشور نیز افزایش یافته و تنها در یک هفته 778 هزار نفر در امریکا دریافت مزایای بیکاری درخواست کردند.

11 دی 1399
تعداد: (170)