کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربردی از 16 فروردین آغاز می شود

به گزارش شهر وبلاگ، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: کلاس های مجازی این دانشگاه از 16 فروردین ماه به طور سراسری در سطح کشور در قالب 109 هزار کلاس برگزار خواهد شد.

کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربردی از 16 فروردین آغاز می شود

محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به اینکه از 16 فروردین کلاس های مجازی این دانشگاه شروع خواهد شد، گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی براساس برنامه ریزی و سیاست های آموزشی که دارد قبل از شروع تعطیلات نوروزی مقدمات راه اندازی کلاس های مجازی را انجام داد و گام های خوبی را تا کنون در این راستا برداشته است.

برگزاری کلاس های مجازی به صورت پایلوت از 10 فروردین در 3 استان

وی اضافه کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای برگزاری کلاس های آموزشی مجازی تجهیزات سخت افزاری و سرور های مورد نیاز را تهیه کرده است و به زودی آمادگی ایجاد فضای آموزشی مجازی را پیدا خواهد کرد به طوری که 10 فروردین ماه این دانشگاه در 3 استان کشور به صورت پایلوت کلاس های آموزشی مجازی را برگزار می کند.

کلاس های آموزش مجازی از 16 فروردین شروع می شود

امید شرح داد: کلاس های آموزش مجازی به طور رسمی برای همه دانشجویان و سیستم آموزشی دانشگاه علمی کاربردی از 16 فروردین مطابق با شروع ساعت کاری رسمی و اداری شروع خواهد شد در واقع اساتید با بارگزاری دروس آموزش های خود را انجام می دهند.

دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای 109 هزار کلاس درس است

وی ادامه داد: در حال حاضر دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای 109 هزار کلاس درس است که از این تعداد یکسری از آموزش ها کاملا مهارتی و کارگاهی است که این نوع از کلاس ها بعد از رفع بیماری کرونا ویروس به صورت ایجاد کلاس های جبرانی با ساعات بیشتر برگزار خواهد شد.

مدرسان منابع درسی را در سامانه پیش بینی شده دانشگاه بارگذاری کنند

رئیس دانشگاه علمی کاربردی اضافه کرد: مدرسان دانشگاه علمی کاربردی باید به سامانه ای که توسط دانشگاه پیش بینی شده است مراجعه کرده و منابع درسی خود را برای دانشجویان ارائه دهند که این آموزش های از راه دور یا مجازی طبق همان ساعات کلاس های حضوری انجام می شود البته نحوه و ساعات کلاس ها می تواند بر اساس نظر اساتید تغییر کند.

کلاس های مجازی تا یک ماه بعد از کاهش بیماری کرونا ادامه دارد

وی گفت: با توجه به تصمیمات وزارت علوم و ابلاغ دولت بعد از کاهش بیماری آنفولانزای کرونا ویروس کلاس های آموزشی تا یک ماه ادامه خواهد داشت و بخش های عملی و کارگاهی تعدادی از دروس بعد از رفع بیماری کرونا ویروس برگزار می شود.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 101

به "کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربردی از 16 فروردین آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربردی از 16 فروردین آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید