چالش کمبود نیروهای صاحب تفکر دیجیتال در کشور

به گزارش شهر وبلاگ، یک کارشناس چالش حوزه ارتباطات را کمبود نیروهای صاحب تفکر دیجیتال دانست و گفت: مجموعه مدیریتی کشور ما مخصوصا نیروهای با سنین بالا خیلی اوقات نمی توانند خود را با نیازهای امروزی وفق دهند که بحث تحول دیجیتال هم از این موارد است.

چالش کمبود نیروهای صاحب تفکر دیجیتال در کشور

علی مطهری با اشاره به چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام کرد: چالش اساسی این است که صاحبان تفکر دیجیتال در کشور کم هستند و کمتر وارد مسائل سیاسی می شوند. ضروری است مدیرانی که سر کار می آیند، حتی المقدور خود را با این فضا وفق دهند. تحول دیجیتال نیازمند تفکر دیجیتال است و این یک چالش است که مجموعه مدیریتی کشور ما مخصوصا نیروهای با سنین بالا خیلی اوقات نمی توانند خود را با نیازهای امروزی وفق دهند و بحث تحول دیجیتال هم از این موارد است.

وی در ادامه گفت: این چالش مختص دولت بعدی نیست، چالش کشور است و هر دولتی که سر کار می آید، باید بتواند این اختلاف نسلی را پر کند، از مدیران تازه نفس استفاده کند یا اگر مدیرانی با تجربه های ارزشمندی وجود دارند، باید بتوانند حوزه کارشناسی خود را تقویت نمایند. اگر اعضای وزارت ارتباطات به وظایف ذاتی خود بپردازند، می توانند پیروز باشند چون گاهی این وظایف را رها می نمایند و به کارهای دیگر می پردازند.،ایسنا

آموزشگاه ما

آموزشگاه ما | آموزش باید برای همه در دسترس باشد

ورزش من و تو

ورزش من و تو | مجله خبری و ورزشی، اخبار ورزشی
منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1571

به "چالش کمبود نیروهای صاحب تفکر دیجیتال در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش کمبود نیروهای صاحب تفکر دیجیتال در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید