نخستین نامزد اصلاح طلب برای ریاست جمهوری قطعی شد؟ ، 2 گزینه احتمالی جدید

به گزارش شهر وبلاگ، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: از درون حزب بعضی از گزینه ها نظیر جهانگیری همیشه مطرح بودند البته کارگزاران جریان تکنوکراتی است که همیشه نیروهای مدیر و صاحب تجربه اداره کشور، چه به لحاظ عضویت و چه از نظر نزدیکی، از درون مجموعه کارگزاران بودند.

نخستین نامزد اصلاح طلب برای ریاست جمهوری قطعی شد؟ ، 2 گزینه احتمالی جدید

به گزارش خبرنگاران به نقل از برنا، علی جمالی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در رابطه با جلسه این حزب گفت: طبق روال عادی که هر دو هفته یک بار جلسات مرکزی برگزار می شود، دیروز هم جلسه شورای مرکزی با حضور اعضا برگزار شد و موضوعات مختلفی اعم از تشکیلاتی و سیاسی در دستورکار شورا بود و از نکات مهمی که می شود به آن اضافه کرد، این بود که براساس تصمیم وزرات کشور مبنی براینکه کنگره احزاب به صورت آنلاین و مجازی برگزار شود، کنگره سراسری حزب کارگزاران هم در آبان یا آذرماه به صورت مجازی برگزار می شود.

این فعال سیاسی با شاره به سایر موضوعات مطرح شده در این جلسه اضافه کرد: همچنین در خصوص شرایط کلی کشور و بررسی انتخابات ریاست جمهوری، شرایط احزاب و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان هم صحبت شد و در نهایت در خصوص موضع حزب کارگزاران نسبت به بقیه احزاب اصلاح طلب و شورای عالی سیاستگذاری نیز تصمیماتی گرفته شد.

جمالی در شرح تصمیم حزب کارگزاران در خصوص شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان شرح داد: قرار شد حزب کارگزاران گفتگوی خود را با احزاب اصلاح طلب آغاز و تلاش کند که به ترکیب جدیدی جهت هماهنگی با بقیه احزاب اصلاح طلب دست پیدا کند که این ترکیب می تواند، همان شورای عالی سیاستگذاری یا یک نهاد جایگزین باشد که تصمیم در این مورد، بستگی به پیشرفت مذاکرات با بقیه احزاب اصلاح طلب دارد.

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در خصوص ادامه همراهی این حزب با احزاب اصلاح طلب اظهار کرد: کارگزاران هیچ وقت از جریان همراهی با احزاب اصلاح طلب خارج نشده است چراکه خود را بخشی از جریان اصلاحات در ایران می داند و این جهت را ادامه می دهد.

جمالی در واکنش به اینکه بسیاری از کاندیداتوری محسن هاشمی برای انتخابات ریاست جمهوری صحبت می کنند، اضافه کرد: خیلی زود است که در خصوص انتخابات ریاست جمهوری صحبت شود، در حال حاضر مقدمات را بررسی می کنیم و هنوز به تایید مصداق و جزئیات نرسیدیم البته هاشمی، یکی از گزینه هایی است که حتما در این مورد صحبت می کنیم اما در حال حاضر بحث بر روی مقدمات است و به جمع بندی نرسیدیم.

این فعال سیاسی در پاسخ به اینکه از سوی حزب کارگزاران غیر از محسن هاشمی، امکان دارد فرد دیگری به عنوان کاندیدا ریاست جمهوری معرفی شود، اعلام کرد: از درون حزب بعضی از گزینه ها نظیر جهانگیری همیشه مطرح بودند البته کارگزاران جریان تکنوکراتی است که همیشه نیروهای مدیر و صاحب تجربه اداره کشور چه به لحاظ عضویت و چه از نظر نزدیکی، از درون مجموعه کارگزاران بودند که در این زمینه می توان، به افرادی نظیر زنگنه، همتی و جهانگیری اشاره کرد که البته گزینه های جدی هستند اما مصداقا از درون حزب درباره هیچ کدام از این گزینه ها، تصمیمی گرفته نشده است.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 618

به "نخستین نامزد اصلاح طلب برای ریاست جمهوری قطعی شد؟ ، 2 گزینه احتمالی جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین نامزد اصلاح طلب برای ریاست جمهوری قطعی شد؟ ، 2 گزینه احتمالی جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید