قرارگاه خاتم، پیمانکار بعدی پروژه متروی اهواز خواهد بود؟

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران/خوزستان عضو شورای شهر اهواز با اشاره به فسخ قرارداد پروژه متروی اهواز با شرکت کیسون؛ در خصوص انتخاب پیمانکار جدید این پروژه، گفت: با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در این خصوص صحبت های ضمنی شده است.

قرارگاه خاتم، پیمانکار بعدی پروژه متروی اهواز خواهد بود؟

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

محمدرضا ایزدی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آخرین شرایط پروژه قطار شهری اهواز، اظهار کرد: 10 سال از عدم فعالیت شرکت کیسون پیمانکار متروی اهواز می گذرد و این مساله لطمه های زیادی به شهرداری و مردم اهواز وارد کرده است.

وی افزود: در تمام دوره های گذشته بر اثر اعمال فشار سیاسیون در مرکز، شهرداران یا استانداران جرأت فسخ قرارداد قطار شهری اهواز با شرکت کیسون را نداشتند زیرا حدود 100 نماینده مجلس پشتیبان شرکت کیسون بودند اما در این دوره شورای شهر و شهرداری اهواز، فسخ قرارداد را انجام دادند تا بیش از این لطمه ای به مردم اهواز وارد نشود.

ایزدی در خصوص انتخاب پیمانکار جدید پروژه قطار شهری اهواز، گفت: صحبت های ضمنی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء شده است. قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء نیز اعلام آمادگی کرده است اما تا به امروز شورای شهر یا شهرداری نشست رسمی در این زمینه نداشته است.

وی افزود: البته ابتدا باید 28 درصد اجرای کار شرکت کیسون حساب و کتاب شود و پس از آن، مسائل اجرایی و شرایط کارگاه تعیین شود.

عضو شورای شهر اهواز بیان نمود: طبق آخرین صحبتی که با شهردار داشتیم، دیگر امکان برگشت کیسون نیست. البته کیسون نیز مانند قدیم توانایی اجرای کار را ندارد.

وی گفت: در 30 سال گذشته هیچ استفاده ای از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء نشده است، در حالی که اگر این قرارگاه 10 سال پیش وارد اهواز می شد، شاهد توسعه زیرساخت ها و رفع گره های ترافیکی بودیم اما به دلیل اینکه این قرارگاه وارد اهواز نشد، شاهد عقب افتادگی هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 448

به "قرارگاه خاتم، پیمانکار بعدی پروژه متروی اهواز خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارگاه خاتم، پیمانکار بعدی پروژه متروی اهواز خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید