صدور مجوز آغاز فعالیت های باشگاهی والیبال سالنی

به گزارش شهر وبلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان طی نامه ای لیست رشته های ورزشی دارای مجوز فعالیت، پس از فرایند کاهشی ویروس کرونا را به رؤسای فدراسیون های ورزشی ابلاغ کرد.

صدور مجوز آغاز فعالیت های باشگاهی والیبال سالنی

در این نامه گروه بندی نو مشاغل مرتبط با فعالیت های باشگاهی رشته های مختلف در راستای بازنگری طرح جامع هوشمند محدودیت ها، با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه و بر از سرگیری فعالیت باشگاه های ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید شده است.

طبق نامه ارسال شده، فدراسیون والیبال در فدراسیون های گروه دوم قرار گرفته و از این پس انجام تمامی فعالیت های این رشته ورزشی بلامانع است.

به همین علت و با توجه به آغاز مجدد فعالیت های باشگاهی، دستورالعمل باشگاه های تخصصی والیبال، مصوب کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان به استان ها ارسال شده است.

سیدمیلاد تقوی دبیر کل فدراسیون والیبال در این باره گفت: دستورالعمل باشگاه های تخصصی والیبال جهت ساماندهی مراکز آموزش والیبال در سراسر کشور به استان ها ارسال شده است. بر این اساس استان ها در زمان تعیین شده موظف به اخذ مجوزهای لازم هستند. بدیهی است بعد از این زمان از ادامه فعالیت های باشگاه های غیرمجاز جلوگیری می شود.

دبیر کل فدراسیون والیبال با تاکید بر لزوم اجرایی شدن این دستورالعمل در اسرع وقت، ساماندهی مراکز آموزش والیبال را قدم محکمی برای تشکیل جامعه آماری دقیق برای والیبال کشور دانست.

بیست آمار

بیست آمار | آشنایی با علم آمار و ریاضیات

مجله عکسها

مجله عکسها | مجله تفریحی و سرگرمی عکسها
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1575

به "صدور مجوز آغاز فعالیت های باشگاهی والیبال سالنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز آغاز فعالیت های باشگاهی والیبال سالنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید