شورای ائتلاف ایجاد وحدت و انسجام سیاسی را ماموریت اصلی خود می داند خبرنگاران

به گزارش شهر وبلاگ، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در بیانیه ای توضیح داد: شورا، ایجاد وحدت و انسجام سیاسی را ماموریت اصلی خود می داند و اتصال ظرفیت های بی بدیل جبهه انقلاب به مثابه یک کل منسجم و قدرتمند را بعنوان راهبرد اولویت دار پی می گیرد.

شورای ائتلاف ایجاد وحدت و انسجام سیاسی را ماموریت اصلی خود می داند خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در بیانیه ای توضیح داد: شورای ائتلاف به مردم عزیز ایران متعهد می گردد، تمام ظرفیت اجتماعی و شبکه فعال خود را جهت ممیزی عمیق و بدون سوگیری سیاسی مبتنی بر شروط لازم و شاخص های هفت گانه رهبری بکار بندد و کوشش کند با رویکرد ائتلافی به ارزیابی شاخص ها پرداخته و افراد شایسته و صالح را اولویت دهی نماید.

متن کامل این بیانیه بدین توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تقارن حلول سال 1400 و ورود به قرن پانزدهم ه.ش. با ایام مبارک ماه شعبان و موعد بهار، نوید گذر از زمستان های سخت و سرد سیاسی و مالی و استقبال از فصل شکوفایی و گره گشایی می دهد و موعد انتخابات ریاست جمهوری بر این امید تحول و شوق بهبود می افزاید. در آستانه اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم، رهبر معظم انقلاب بر نقش موثر و صندلی ممتاز ریاست جمهوری و دامنه اختیارات و قدرت اجرایی بی بدیل آن تاکید نمودند و با اشاره به لزوم فهم مسائل اولویت دار کشور به شناخت اقتصاد و فهم مسائل تخصصی آن و سپس فهم حوزه امنیت و آسیب های اجتماعی پرداختند و بر قابلیت مواجهه با سیاست های پیچیده بین المللی و در نهایت مسئله فرهنگ، بعنوان پیش نیازهای ورود به میدان رقابت اشاره کردند و هفت شاخص برای رییس جمهور مطلوب برشمردند که شامل کفایت مدیریت، ایمان، عدالت خواهی، فسادستیزی، عملکرد انقلابی و جهادی، اعتقاد به توانمندی های داخلی و اعتماد به جوانان است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، ایجاد وحدت و انسجام سیاسی را ماموریت اصلی خود می داند و اتصال ظرفیت های بی بدیل جبهه انقلاب به مثابه یک کل منسجم و قدرتمند را بعنوان راهبرد اولویت دار پی میگیرد و به یاری شبکه اجتماعی گسترده خود، اعم از بدنه بزرگ مردمی، تنوع کم نظیر گروه ها و جریانات اجتماعی و سیاسی و بویژه چهره های سرآمد، ممتاز و توانمند مدیریتی و اجرایی، این ماموریت و راهبرد را با جدیت دنبال می نماید.

شورای ائتلاف، فرمایشات رهبر معظم انقلاب را بعنوان نقشه راه سیاسی قلمداد کرده و ضمن دعوت از نامزدهای بالقوه به تامل در مقدمات ورود به عرصه رقابت و خود آزمایی شاخص ها، به مردم عزیز ایران متعهد می گردد، تمام ظرفیت اجتماعی و شبکه فعال خود را جهت ممیزی عمیق و بدون سوگیری سیاسی مبتنی بر شروط لازم و شاخص های هفت گانه رهبری بکار بندد و کوشش کند با رویکرد ائتلافی به ارزیابی شاخص ها پرداخته و افراد شایسته و صالح را اولویت دهی نماید و در نهایت با ایجاد اجماع سیاسی، زمینه را برای نقش آفرینی جوانان جهت حرکت پرشتاب به سمت قله های دست یافتنی و باشکوه ایران قوی و افق گشایی و پیشرفت همه جانبه در گام دوم انقلاب، مهیا کند.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1233

به "شورای ائتلاف ایجاد وحدت و انسجام سیاسی را ماموریت اصلی خود می داند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای ائتلاف ایجاد وحدت و انسجام سیاسی را ماموریت اصلی خود می داند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید