دلیل اینکه افرادی که گریه می نمایند قوی ترند

به گزارش شهر وبلاگ، گریه کردن را از این به بعد نشانه ضعف ندانید چرا که متخصصان روانشناسی علاوه بر بیان فواید گریه کردن برای روح و روان از نشانه های قدرتمند بودن به این رفتار نگاه می نمایند.

دلیل اینکه افرادی که گریه می نمایند قوی ترند

به گزارش خبرنگاران به نقل از نمناک ، اگرچه گریه کردن یک امر طبیعی است اما بسیاری افراد سعی می نمایند آن را مخفی نمایند همانطور که احتمال بعضی از ما سریعا اشک های مان را پاک می کنیم تا حال خود را پنهان کنیم که وقتی شخصی حال ما را پرسید دروغ بگوییم خوبیم اما گریه نشانه ضعف نیست بلکه نشانه قوت است یا بهتر است بگوییم دلیلی برای قوی بودن است. در ادامه این بخش به دلایل قوی بودن افرادی که گریه می نمایند خواهیم پرداخت.

6علت پیرامون اینکه چرا افرادی که گریه می نمایند قوی تر هستند

گریه برای سلامتی مفید است

گریه به دفع سموم از بدن یاری می نماید و به عنوان مکانیزم دفاعی مقابل جرم ها و باکتری ها عمل می نماید به خاطر داشته باشید دفعه بعدکه گریه می کنید سموم از بدن دفع میگردد.

گریه به پیشرفت یاری می نماید

رد کردن موقعیت های دردناک و طوری عمل کردند که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است به پیشرفت شما هیچ یاریی نمی نماید اما گریه راه سالم برای بروز احساسات است.

گریه به درمان استرس یاری می نماید

وقتی گریه می کنید بدنتان آغاز به آرام شدن می نماید در واقع این بروز احساسات باعث آرامش تان می گردد به همین دلیل احساس بهتری می کنید.

گریه غم و اندوه را تسکین می دهد

از دست دادن فردی که به شما نزدیک است اتفاق ساده ای نیست اما غوطه ورشدن درغصه به شما یاریی نمی نماید سعی کنید از لاک خود بیرون بیایید و برای تسکین این غم گریه کنید.

گریه به احساس شما یاری می نماید

آیا تا به حال در ناراحتی غوطه ور بوده اید و ندانید چه حسی دارید خوب گریه کردن باعث میگردد احساسات منفی را بیرون بریزید و به آرامش برسید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

گریه آسیب پذیری رانشان میدهد

آسیب پذیری چیز بدی نیست گریه نشان میدهد نه تنها از بروز احساس نمی ترسید بلکه توجه زیادی هم به اینکه جامعه چه فکر میکند نمی کنید گریه قوت را نشان میدهد نه ضعف را.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 854

به "دلیل اینکه افرادی که گریه می نمایند قوی ترند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل اینکه افرادی که گریه می نمایند قوی ترند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید