خبرنگاران ضدعفونی اماکن عمومی ماهشهر توسط پدافند هوایی

به گزارش شهر وبلاگ، آبادان - خبرنگاران - اماکن و معابر شهرستان ماهشهر توسط یگان مخصوص جنگ های میکروبی، شیمیایی و هسته ای پدافند هوایی جنوب غرب کشور ضدعفونی شد.

خبرنگاران ضدعفونی اماکن عمومی ماهشهر توسط پدافند هوایی

فرمانده پدافند هوایی جنوب غرب کشور بامداد یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران و بخصوص پدافند هوایی جنوب غرب کشور در راستای مقابله با بیماری کرونا وارد عمل شده است گفت: پدافند هوایی جنوب غرب کشور با استفاده از تجهیزات برطرف آلودگی میکروبی، شیمیایی و بیولوژیکی و همچنین نفرات آموزش دیده اقدام به برطرف آلودگی در اماکن نظامی کرد.

امیر سعید اختری اضافه نمود: با توجه به فراگیر شدن بیماری کرونا پدافند هوایی جنوب غرب کشور نیز برای برطرف آلودگی از شهرستان های عظیم در استان خوزستان وارد عمل شده است.

وی توضیح داد: با توجه به تعطیلی بازار ماهشهر عملیات برطرف آلودگی در این شهرستان صنعتی و بندری یکشنبه شب انجام شد.

فرمانده پدافند هوایی جنوب غرب کشور از شهرهای آبادان، خرمشهر و رامهرمز بعنوان اهداف بعدی پدافند هوایی جنوب غرب کشور برای ضد عفونی و برطرف آلودگی ناشی از ویروس کرونا نام برد و گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته در روزهای آینده این سه شهرستان که درگیر بیماری کرونا هستند ضد عفونی و برطرف آلودگی می شوند.

امیر اختری گفت: امیدواریم با همکاری مردم فهیم ایران و با اقدامات اساسی به زودی از این بحران خارج شویم.

ویروس کرونا که رسما کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا به امروز به بیش از 150 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت دنیای را برآن داشته است تا در سراسر دنیا شرایط فوق العاده اعلام کند.

با شناسایی 15 بیمار جدید در خوزستان ، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از ابتدای اپیدمی تا روز آدینه در این استان به 173 نفر رسیده که 79 نفر بهبود یافته، 30 نفر فوت نموده و 64 بیمار در مراکز درمانی منتخب استان بستری هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 52

به "خبرنگاران ضدعفونی اماکن عمومی ماهشهر توسط پدافند هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ضدعفونی اماکن عمومی ماهشهر توسط پدافند هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید