حمیداوی: زورمان نمی رسد از پرسپولیس پول بگیریم

به گزارش شهر وبلاگ، مالک باشگاه شهرخودرو می گوید هیچ دخالتی در ترکیب بازی های تیمش نداشته است.

حمیداوی: زورمان نمی رسد از پرسپولیس پول بگیریم

به گزارش خبرنگاران، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو بعد از ظهر سه شنبه، در حاشیه مرنام بزرگداشت مرحوم پرویز دهداری در جمع خبرنگاران گفت: یک سری جفا دارد صورت می گیرد. اگر مشکل ما هستیم، کنار می رویم. ما سال قبل در هفته دوازدهم، 12 امتیاز داشتیم. ما در چند روز گذشته در هیات مدیره جلسه داشتیم و قرار بر این شد که ما کادر فنی را تقویت کنیم و در جذب بازیکن هم باید تغییراتی صورت بگیرد.

او درباره صورت های اقتصادی و شفافیت های اقتصادی باشگاه های لیگ رجحان گفت: متاسفانه ما عادت کردیم، اشتباهات مدیران پیشین را گردن مدیران فعلی بیندازیم. من خدمت آقای عزیزی خادم عرض ارادت دارم اما از ایشان گله مندم. باید رویکرد نسبت به باشگاه های خصوصی مقداری بهتر گردد. الان قرار است شرایط ایده آل برای همه ایجاد گردد. من می خواستم صحبتی با آقای آجورلو داشته باشم اما در سال های گذشته این شفافیت ها مطلوب نبوده است.

حمیداوی درباره این که نام باشگاهش شهرخودرو یا پدیده است؟ اعلام نمود: ما مرجعی بالاتر از فیفا داریم؟ بعد از فیفا هم AFC است. در نامه های ما نام شهرخودرو قید می گردد. تیم برای ما است و نام آن شهرخودرو است.

مالک باشگاه شهرخودرو در این رابطه که چرا تیم در تهران تمرین می نماید؟ تاکید نمود: ما اسپانسری داریم که در تهران هزینه های تیم را قبول می نماید و در تهران کارهای خود را انجام می دهیم.

او درباره مطالبات باشگاه شهرخودرو درخصوص انتقال یحیی گل محمدی به پرسپولیس گفت: زورمان نمی رسد از پرسپولیس پول بگیریم. کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال گفته است که 10 میلیارد مبلغ مطالبات ما است اما این این مبلغ همچنان انشاء نمی گردد.

مالک باشگاه شهرخودرو در این خصوص که سرپرست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی است که هرکس از این باشگاه طلب دارد، به باشگاه اعلام کند، گفت: وقتی کمیته استیناف رای داده است، دیگر من نمی دانم چه کاری انجام دهم.

حمیداوی درباره این که گفته می گردد مدیران باشگاه در ترکیب تیم دخالت می نمایند، اعلام نمود: در حال حاضر آقای میثاقیان در کادر فنی تیم هستند و می توانید از او بپرسید که من آیا دخالت می کنم یا خیر. از آقای میثاقی خواهش می کنم وقتی از شرایط باشگاه نقد می نمایند به ما و آقای حیدرپور فرصت دفاع کردن هم بدهند. تیم ما با هواپیمایی چارتر سفر می نماید و امکانات تیم خوب است. ما حدود 30 درصد پرداختی های لازم را انجام دادیم و این مسائل قابل ارائه است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1793

به "حمیداوی: زورمان نمی رسد از پرسپولیس پول بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: زورمان نمی رسد از پرسپولیس پول بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید