ترکیه و سازمان های اطلاعات غرب پشت کشتار و ویرانی در سوریه هستند

به گزارش شهر وبلاگ، مشاور ریاست جمهوری سوریه بیان نمود که دستگاه های اطلاعات غربی و ترکیه مسئول تخریب، کشتار و آوارگی ها در سوریه هستند و هدف آنها از این کار تنها یک چیز و آن تخریب سوریه بوده است.

ترکیه و سازمان های اطلاعات غرب پشت کشتار و ویرانی در سوریه هستند

به گزارش خبرنگاران، بثینه شعبان، مشاور ریاست جمهوری سوریه در سخنانی عنوان داشت که سوریه وارد جنگی دوگانه شد که یک جبهه آن، انسانی بود و جبهه دیگر رسانه ای بود؛ چراکه رسانه های غربی هجمه ای را علیه سوریه به راه انداختند و بدین ترتیب اعتبار خود را از دست دادند.

وی تاکید کرد: اسناد درز پیدا کرده انگلیسی وجود دارد که ثابت می کند این کشور از گروه هایی از سوری ها که بر خود لقب شاهدان عینی را گذاشتند، حمایت اقتصادی کرده است و دولت های غربی فشارهای را بر مسئولان سوریه برای جدایی از نظام اعمال می کردند.

شعبان گفت: سازمان های اطلاعاتی غرب پشت تخریب ها، کشتار و آوارگی هستند که در سوریه رخ داد. این سازمان ها با همکاری با ترکیه هزاران تروریست را آموزش دادند تا تنها یک هدف که همان تخریب سوریه است، محقق سازند.

وی تاکید کرد که قدرت های غربی با سوریه در گذشته و هم اکنون اینگونه تعامل می کنند که گویی سوریه تحت استعمار این کشورهاست. این کشورها تاریخ و ارزش های ثابت سوریه را نادیده می گیرند.

مشاور ریاست جمهوری سوریه از تمامی تلاش های اجرا شده برای برداشتن تحریم های اقتصادی از کشورش قدردانی کرد و گفت که این تحریم ها جنایت علیه بشریت است.

منبع: ایسنا

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1417

به "ترکیه و سازمان های اطلاعات غرب پشت کشتار و ویرانی در سوریه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیه و سازمان های اطلاعات غرب پشت کشتار و ویرانی در سوریه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید