انتقاد شدید مینو محرز از منتفی اعلام شدن تعطیلی تهران

به گزارش شهر وبلاگ، مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا با اشاره به عدم موافقت با تعطیلی شهر تهران گفت: عدم تعطیلی تهران فاجعه است. آیا می خواهند شرایط از این بدتر شود؟

انتقاد شدید مینو محرز از منتفی اعلام شدن تعطیلی تهران

به گزارش مدارا، وی با تاکید بر روی این نکته که مردم باید خودشان رعایت کنند و از خانه بیرون نیایند و در تجمعات عزا و عروسی و تجمعات شرکت نکنند شرح داد: وقتی کسی برای جان مردم اهمیت قائل نمی شود مردم باید خودشان رعایت کنند. تنها راه این است که مردم خودشان رعایت کنند و فقط برای خرید ضروری از خانه خارج شوند.

عضو ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا گفت: نمی توانم بفهمم که چرا با تعطیلی تهران مخالفت می کنند. همیشه کشور هایی که در خصوص کرونا گوش به حرف مسئولین بهداشت خود نداده اند دچارعارضه شده اند که نمونه بزرگ آن آمریکا است.

محرز افزود: وقتی ستاد ملی مقابله با کرونا که رئیس آن رئیس جمهور و عالی ترین مقام اجرایی کشور است دستور می دهند که تعطیل کنند، اما استانداری با تعطیلی موافقت نمی کنند خیلی جای سوال دارد و واقعا نمی دانم علت آن چیست؛ بنده واقعاً از این تصمیم استانداری تعجب می کنم.

محرز اعلام نمود: همه ارگان ها زیر نظر ریاست جمهوری است و خود رئیس جمهور هم رئیس ستاد مقابله با کرونا است وقتی ستاد کرونا می گوید باید بسته باشد دیگر چه کسی می تواند مخالفت بکند؟ جوابی برای این مخالف ندارم واقعاً. عدم تعطیلی کار اشتباهی است و باید تعطیل کنند.

گفتنی است صبح امروز انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به متفی شدن تعطیلی دو هفته ای تهران گفت: پس از بررسی ابعاد تعطیلی تهران تصمیم گرفته شد که فعالیت گروه های دو، سه و چهار از ساعت 18 به بعد متوقف شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، بندپی تاکید کرد: درحقیقت 43 شهرستان که در ابتدا اسامی آن ها اعلام شد و 44 شهرستان دیگر هم بعدا به آن ها اضافه شدند، مشمول این تصمیم شدند. در استان تهران نیز این کار را اجرا می کنیم تا تأثیر آن را بر روی شیوع ویروس کرونا بررسی کنیم.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 844

به "انتقاد شدید مینو محرز از منتفی اعلام شدن تعطیلی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید مینو محرز از منتفی اعلام شدن تعطیلی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید