ارائه تسهیلات لیزینگ به کشاورزان برای تهیه پهپادهای ایرانی

به گزارش شهر وبلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، یکی از چالش های موجود برای توسعه نسل تازه کشاورزی، عدم دسترسی فعالان این حوزه به تجهیزات و فناوری های کاربردی است.

ارائه تسهیلات لیزینگ به کشاورزان برای تهیه پهپادهای ایرانی

ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی برای برطرف این چالش، به میدان آمدند تا تسهیلاتی را به فعالان حقیقی و حقوقی حوزه کشاورزی بپردازند.

بر اساس این همکاری قرار است، تسهیلات لیزینگ به فعالان حقیقی و حقوقی حوزه کشاورزی پرداخت گردد. کشاورزان حقیقی نیز می توانند با ارائه پروانه کسب از خدمات مذکور بهره مند شوند تا بتوانند خدمات پهپادی را با شرایط مناسب دریافت نمایند.

با توجه به توانمندی های تخصصی موجود در کشور این امکان فراهم است که همه احتیاج داخل به این پهپادها به وسیله شرکت های ایرانی تامین گردد. ساخت و طراحی اجزای پهپاد برای احتیاجهای خاص، به وسیله شرکت های دانش بنیان داخلی صورت می گیرد.

به همین دلیل و با دو هدف بازارسازی برای طراحان و سازندگان این پهپادها و توسعه کشاورزی مدرن در کشور، طرح پرداخت لیزینگ به فعالان این حوزه و متقاضیان دریافت خدمات پهپادی ارائه می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1827

به "ارائه تسهیلات لیزینگ به کشاورزان برای تهیه پهپادهای ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه تسهیلات لیزینگ به کشاورزان برای تهیه پهپادهای ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید