25 پرونده مزاحم شغلی در تهران معین تکلیف شد

به گزارش شهر وبلاگ، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران از معین تکلیف 25 پرونده مزاحمت شغلی در کمیسیون نهایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها اطلاع داد.

25 پرونده مزاحم شغلی در تهران معین تکلیف شد

به گزارش ایرنا از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان روز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت: در این کمیسیون، پرونده های حقوقی مزاحمت های شغلی آنالیز و تصمیمات جداگانه ای در مورد این مشاغل اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه مزاحمت های شغلی اصناف مربوط به ارائه دهندگان خدمات خودرو و ضایعات فروشان بیشترین موارد آنالیز شده در این کمیسیون بود، گفت: پس از آنالیز دقیق پرونده ها اعضای کمیسیون نسبت به صدور رای تعطیلی یا تمهید واحد صنفی اقدام کردند.

مفاخریان توضیح داد: کمسیون نهایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها با حضور زهرا صدراعظم نوری ، رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران و مدیران و کارشناسان مرتبط صبح امروز/ پنجشنبه در دبیرخانه کمسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها برگزار گردید.

همچنین رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر نیز در این کمسیون با تاکید بر لزوم ساماندهی صنف باربری در سطح شهر گفت: فعالین در این صنف به ویژه در منطقه 12 و 16، برای ادامه فعالیت خود باید نکات ایمنی را رعایت نمایند.

زهرا صدر اعظم نوری درباره ساماندهی صنف کارواش ها در سطح شهر تهران هم اظهار کرد: کارواش های فعال در سطح شهر باید ملزم به اتصال سیستم فاضلاب خود به شبکه اگو شهری شوند. بنابراین کارواش هایی که در مناطق فاقد شبکه اگو هستند هم باید در مهلت مقرر به شبکه اگو وصل شوند و در غیر این صورت تعطیل خواهند شد.

طرح مبارزه با جانوران مضر در منطقه 19

شهردار منطقه 19 بیان کرد: طرح شبانه مبارزه با جانوران مضر شهری در راستای تسریع پاکسازی محیط زیست از آلودگی موش ها در کنار فعالیت های روزانه شروع شده است.

مجید صبوری روز پنجشنبه در این باره گفت: به منظور تسریع و سهولت اجرای این طرح، کلیه انهال و مسیل های محدوده منطقه طی فعالیت های روزانه اکیپ های ویژه کنترل و 1250 منفذ فعال شناسایی شده است.

وی با اشاره به تدوام این طرح تا سرانجام سال ادامه داد: اکیپ های مبارزه با جانوران مضر شهری به منظور کاهش مخاطرات زیست محیطی استفاده از سم، برای اتلاف موش ها به تفنگ های بادی مجهز شده اند.

صبوری در تشریح فعالیت های روزانه شناسایی کلونی ها و مبارزه با موش ها نیز بیان کرد: این فعالیت در قالب طرح استقبلا از بهار و با هدف کنترل جمعیت این جانوران مضر در محورهای آلوده نواحی یک، دو و سه در حال اجرا است.

به گفته معاون شهردار منطقه 19 اجرای کامل عملیات تلفیقی اعم از عملیات شیمیایی، مکانیکی و فیزیکی، احداث پایگاه های اطلاع رسانی و آموزش چهره به چهره به شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی از اقدامات اجرایی برای تأثیرگذاری بیشتر در فواصل زمانی مختلف در طول طرح هستند.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1227

به "25 پرونده مزاحم شغلی در تهران معین تکلیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 پرونده مزاحم شغلی در تهران معین تکلیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید