پنج انتصاب نو در شهرداری تهران

به گزارش شهر وبلاگ، شهردار تهران در احکامی جداگانه روسای سه سازمان شهرداری تهران، یکی از مشاوران شهردار و رییس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران را منصوب کرد.

پنج انتصاب نو در شهرداری تهران

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زاکانی شهردار تهران در احکامی جداگانه روسای سه سازمان شهرداری تهران را منصوب کرد.

شهردار تهران محمد مهدی عزیزی را به عنوان سرپرست سازمان پسماند شهرداری تهران منصوب نموده و به این ترتیب عزیزی جایگزین صدرالدین علیپور شد.

زاکانی بعلاوه دکتر امیر حاجی نورمحمدی معاون پیشین بهداشت و پیشگیری شرکت شهر سالم را به عنوان سرپرست شرکت شهر سالم منصوب کرد تا نورمحمدی جایگزین چوبینه گردد.

او بعلاوه در حکمی دیگر رضا صیادی مشاور رئیس اسبق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشاور عالی رسانه و مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات را به عنوان سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری تهران منصوب کرد.

از سوی دیگر مجید شاکری مشاور سابق فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حکم شهردار تهران به عنوان مشاور ایثارگران شهردار تهران منصوب شد.

بعلاوه محمد علی الفت پور از سوی شهردار تهران به عنوان مسئول مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران منصوب شد.

الفت پور دارای دکترای حقوق عمومی از دانشکاه علامه طباطبایی بوده و معاون پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه دارد.

بر اساس گزارش سایت شهر، بعلاوه پژوهش در حوزه مبارزه با فساد و ناکارآمدی سیستمی به خصوص در حوزه های شفافیت، تعارض منافع، انحصار و سلامت اداری نیز در سوابق وی وجود دارد.

اتهای پیغام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1737

به "پنج انتصاب نو در شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج انتصاب نو در شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید