فرصت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام نو تمدید شد

به گزارش شهر وبلاگ، تاریخ ثبت نام مجدد در دوره های کاردانی نظام تازه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1400 در رشته های بدون آزمون اعلام شد.

فرصت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام نو تمدید شد

به گزارش خبرنگاران، برای رشته های پذیرش براساس سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم دوره های کاردانی نظام نو دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1400 مهلت ثبت نام مجدد مشخص شد.

متقاضیان ثبت نام در رشته هایی که پذیرش آنها در دوره های کاردانی نظام نو سال 1400 صرفاً براساس سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم صورت می گیرد و در زمان مقرر 30 خرداد تا 6 تیر پیروز به ثبت نام نشده اند، می توانند برای پذیرش در این رشته ها از سه شنبه 19 مرداد تا آدینه 22 مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه ثبت نام و انتخاب رشته این دوره ها در سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

پذیرش در تعدادی از رشته های امتحانی مذکور بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد پذیرفت.

آزمون دوره های کاردانی نظام نو دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1400 (برای آن دسته از مجموعه های ثبت نامی که پذیرش آنها با آزمون است) در روز آدینه 22 مردادماه 1400 برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

بیست آمار

بیست آمار | آشنایی با علم آمار و ریاضیات

مجله عکسها

مجله عکسها | مجله تفریحی و سرگرمی عکسها
منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1547

به "فرصت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام نو تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام نو تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید