احداث دو باب آموزشگاه چهار کلاسه در روستا های بخش مرکزی شهرستان هیرمند

به گزارش شهر وبلاگ، در مراسمی عملیات ساخت یک باب آموزشگاه چهار کلاسه خیری در روستای حاجی بلوچ خان آبیل هیرمند آغازشد .

احداث دو باب آموزشگاه چهار کلاسه در روستا های بخش مرکزی شهرستان هیرمند

در مراسمی عملیات ساخت یک باب آموزشگاه چهار کلاسه خیری در روستای حاجی بلوچ خان آبیل هیرمند آغازشد و مدرسه چهار کلاسه روستای میرزانبی بخش مرکزی به بهره برداری رسید.

سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در این مراسم گفت: مدرسه چهار کلاسه روستای میرزانبی بخش مرکزی شهرستان هیرمند ای به نام مرحوم مسعود رضا از طرف خانواده وی جهت تحصیل دانش آموزان این روستا احداث شده است.

وی اضافه کرد: این مدرسه با مساحت دو هزار متر مربع با زیربنای دویست و 10 متر مربع با اعتباری بیش از دو میلیارد تومان ساخته شده است که هزینه ساخت این آموزشگاه از طرف خانواده مرحوم مسعود رضا پرداخت شده است.

سارانی بیان داشت: تعداد هشتاد نفر دانش آموز دختر و پسر روستای میرزانبی بخش مرکزی شهرستان هیرمند در این آموزشگاه چهار کلاسه مشغول به تحصیل خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند گفت: زمین ساخت این مدرسه از طریق صفرزهی خیر بومی به مجموعه آموزش و پرورش شهرستان هیرمند اهدا شده است.

سارانی گفت: کلنگ ساخت یک باب آموزشگاه چهار کلاسه خیری با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون تومان با حضور مسئولان در روستای حاجی بلوچ خان آبیل به زمین زده شد.

خبرنگاران سیستان و بلوچستان زاهدان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مهر 1401 بروزرسانی: 4 مهر 1401 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 2014

به "احداث دو باب آموزشگاه چهار کلاسه در روستا های بخش مرکزی شهرستان هیرمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث دو باب آموزشگاه چهار کلاسه در روستا های بخش مرکزی شهرستان هیرمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید