ساقی زینتی: حواشی سریال شهرزاد زندگی مرا نابود کرد!

به گزارش شهر وبلاگ، میزان/ ساقی زینتی بازیگر سریال شهرزاد گفت: به تازگی بازی در یک تله فیلم را به سرانجام رسانده ام که قرار است از شبکه سراسری روی آنتن تلویزیون بروم، علاوه بر آن به تازگی قرارداد حضور در سریال جدید مسعود ده نمکی را امضا نموده ام و قرار است در آن به ایفای نقش پردازم.

ساقی زینتی: حواشی سریال شهرزاد زندگی مرا نابود کرد!

ساقی زینتی درباره مضمون سریال دادستان ساخته مسعود ده نمکی اعلام کرد: این سریال در دوازده قسمت برای پخش در شبکه سوم سیما آماده می گردد، این اثر از نظر من سریالی با کیفیت و دارای داستانی جذاب است که به امید خدا به زودی کلید می خورد.

بازیگر سریال شهرزاد درباره دلیل کم کار شدن خود در عرصه بازیگری اذعان کرد: حواشی سریال شهرزاد زندگی مرا نابود کرد، به نوعی مشکلاتی که بعد از انتشار مصاحبه ای از من درباره قسمت های خاتمهی شهرزاد هیچ وقت خاتمه نیافت و همچنان هم ادامه دارد. این سریال کلا در فصل اول بیست و یک قسمت داشت و به من اتهام زده شده که قسمت بیست و ششم را لو داده ام در صورتی که اینگونه نبود، بعد از آن اتفاقات هیچکس حرف مرا باور نکرد، حتی گفتند که سریال را علی نصیریان و ابوالفضل پورعرب لو داده اند اما کسی زورش به آنها نمی رسید و همه چیز بر سر من خراب شد.

بازیگر سریال شکوه یک زندگی پیرامون بازگشت خود به عرصه بازیگری ادامه داد: در آن موقع همه فکر می کردند که سر هر پروژه ای بروم داستان را لو خواهم داد، هیچکس به من کار نمی داد و برخوردهای بسیار بدی با من صورت گرفت اما من همه را به خدا واگذار می کنم، من کاری نکردم که بخواهم شرمسار آن باشم.

وی در همین رابطه تاکید نمود: آن اتفاقات و هجمه های سریال شهرزاد باعث شد تا دو سال هیچ پیشنهادی به من نگردد، باز خدا را شکر می کنم بعد از آن بار دیگر به من اعتماد شد، اما باور کنید که دیگر جرات نمی کردم با هیچکس در خصوص کارهایم حرف بزنم و هیچ وقت هم مصاحبه نکردم.

زینتی با اشاره به تاثیر زیاد حواشی سریال شهرزاد بر زندگی خود اذعان کرد: سریال شهرزاد سرنوشت مرا عوض کرد و همه چیزم رو به نابودی رفت، حرف هایی که درباره لو دادن خاتمه داستان شهرزاد به من نسبت دادند بچه گانه بود زیرا من حرفه ای این کار بودم و می دانستم که چطور باید در یک پروژه حضور یافت و چه رفتاری داشت.

این بازیگر تلویزیون درباره کاهش فراوری آثار بومی در تلویزیون اعلام کرد: از نظر من تهیه نمایندگان باید برای ساخت این دسته از آثار ریسک نمایند، همانطور که پایتخت و نون خ در این زمینه پیروز بودند من شک ندارم که ساخت آثاری بومی و محلی می تواند نفس تازه ای به فراوریات بدهد.

منبع: همگردی
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 520

به "ساقی زینتی: حواشی سریال شهرزاد زندگی مرا نابود کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساقی زینتی: حواشی سریال شهرزاد زندگی مرا نابود کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید