ذوب آهن اصفهان تندیس زرین رضایتمندی مشتری دریافت کرد

به گزارش شهر وبلاگ، در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران مالی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش فراوری که از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز 25خرداد ماه در سالن همایش رایزن تهران برگزار شد، ذوب آهن اصفهان پیروز به دریافت تندیس زرین رضایتمندی مشتری شد

ذوب آهن اصفهان تندیس زرین رضایتمندی مشتری دریافت کرد

به گزارش خبرنگاران اصفهان ؛ تندیس مذکور طبق ارزیابی اجرا شده در رابطه با فعالیتهای اجرا شده در حوزه مدیریتی و رهبری بازار و مشتری مداری، برآورده کردن مناسب یا فراتر از انتظارات مشتری، اندازه رضایت مشتریان و ارزیابی آن، فعالیت های بهبود مربوط به رسیدگی به شکایات مشتری و ... به ذوب آهن اصفهان اهدا شد .

در این اجلاس که با حضورغفاری، معاون برنامه ریزی و توسعه وزارت راه و شهرسازی، جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور، رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت راه آهن، پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، نیکویی رئیس سازمان توسعه اقتصاد مقاومتی، قوامی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور مالی و دارایی، توانگری نماینده مجلس و بعضی دیگر از مسئولین برگزار گردید، محمد رضا کجباف مدیر بازاریابی و فروش داخلی ذوب آهن اصفهان تندیس زرین را دریافت نمود.

در این رویداد شرکتهای تولیدی و صنعتی از قبیل مجتمع فولاد بناب، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، ایران خودرو، بانک صادرات، شرکت مخابرات ایران،... تندیس رضایتمندی مشتری دریافت نمودند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1624

به "ذوب آهن اصفهان تندیس زرین رضایتمندی مشتری دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوب آهن اصفهان تندیس زرین رضایتمندی مشتری دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید