خلیلی:پرسپولیس شانس اول قهرمانی است ، درفشی فر به ما تحویل داده شد

به گزارش شهر وبلاگ، مدیر تیم های پایه پرسپولیس گفت : تیم های ما نسبت به فصل گذشته با توجه به نتایج دربی های اخیر عملکرد بهتری داشته اند.

خلیلی:پرسپولیس شانس اول قهرمانی است ، درفشی فر به ما تحویل داده شد

محسن خلیلی مدیر تیم های پایه پرسپولیس درباره ارزیابی خود از عملکرد تیم های پایه تا به این جای فصل رقابت های تهران، گفت: خدا را شکر، روند رو به رشد تیم ها از جهت مسایل فنی و نتایج را در این فصل شاهد بودیم. اقدام های اجرا شده جواب داد، هرچند کار های بسیار دیگری برای رسیدن به نقطه ایده آل باید انجام گردد. در پی برنامه ریزی های بیشتر و دقیق تر هستیم. برنامه ریزی به بودجه معین و زیرساخت احتیاج دارد که به امید خدا با همراهی مدیریت باشگاه، محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: سال گذشته در حالی که همه تیم ها از ماه اردیبهشت و حتی قبل از آن فعالیت خود را آغاز نموده بودند، کار ما از تیر ماه آغاز شد. زمانی که برای بستن تیم ها بازیکن چندانی در اختیار نبود. از آن تجربه استفاده کردیم و سال جاری کار را از خرداد ماه استارت زدیم که اثر آن را هم می بینیم. البته هدف ما این بود که برنامه های آماده سازی را زودتر آغاز کنیم، ولی تا معین شدن شرایط مدیریت آموزشگاه، کمی زمان برد. در نهایت نسبت به فصل قبل تر زودتر آغاز کردیم و با جذب بازیکنان باکیفیت و ایجاد ساختار مناسب، جایگاه خوبی را به دست آورده ایم. امیدواریم بتوانیم برای سال های آینده پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان ایجاد کنیم. هرچند فوتبال پایه یک پروژه زمان بر است.

مسوول آموزشگاه تیم های پایه پرسپولیس، درباره این که با وجود عملکرد به مراتب بهتر تیم ها، برخی رقبای سنتی در برخی رده ها جایگاه بهتری داشته اند، اظهار داشت: یکی از دلایل این مساله آن است که آن ها روند کنونی ما را چند سال قبل آغاز نموده اند. ورزشگاهی اختصاصی و به روز را از همان چند سال قبل در اختیار داشته اند. از برترین زمان ها برای تمرین بهره برده اند و حالا ثمره آن را می بینند.

او توضیح داد: تیم های پایه پرسپولیس در مجموعه شهید درفشی فر مستقر هستند، ولی این مجموعه تا چندی پیش در اختیار پیمانکار بود و ما در بیشتر موارد به ویژه برای تمرینات و برای بازی ها، زمان های نامناسبی را در اختیار داشتیم. بچه های ما در چله تابستان باید در ساعات ظهر و اوج گرما تمرین می کردند و مسابقه می دادند، ولی همان رقبایی که گفتید زمان های مناسبی را به این منظور اختصاص می دادند. حالا این نقص با کوشش مدیرعامل و هیات مدیره محترم رفع شد. بعد از تحویل داده شدن مجموعه درفشی فر به باشگاه از سوی پیمانکار، چند هفته ای است که دست ما برای زمان های تمرین باز شده است که اثر آن را هم روی عملکرد تیم ها می بینیم.

محسن خلیلی درباره موفقیت های تیم های پایه پرسپولیس در دربی ها برابر استقلال اضافه کرد: سال قبل هم در دربی ها نتایج خوبی داشتیم، ولی خب در این فصل تا به این جا در سه رده پیروز شدیم و در نوجوانان هم به تساوی رسیدیم که قطعا حاصل درایت مربیان و کوشش و غیرت بازیکنان بوده است. بعلاوه نشان می دهد این تیم ها ظرفیت بالایی دارند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 2022

به "خلیلی:پرسپولیس شانس اول قهرمانی است ، درفشی فر به ما تحویل داده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیلی:پرسپولیس شانس اول قهرمانی است ، درفشی فر به ما تحویل داده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید