ترخیص اولین بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: اولین بیمار کرونایی با کوشش بی وقفه پزشکان و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) درمان وترخیص شد.

ترخیص اولین بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت

دکتر محمدطاهر طیب زادگان در جمع خبرنگاران اضافه کرد: اولین بیمار کرونایی با همت تیم پزشکی و درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت ترخیص و در جهت ادامه درمان در خانه قرنطینه شد.

وی در مورد فرایند درمان و ترخیص این بیمار اظهارکرد: فردی 31 ساله با علائم تب و لرز و تنگی نفس شدید، سرفه های خشک، بی اشتهایی و ضعف جسمی در تاریخ 14 اسفند ماه به بیمارستان مراجعه و بستری شد و فرایند درمان وی توسط تیم پزشکی و درمانی آغاز و پس از 9 روز بستری، بهبودی وی حاصل شد.

وی توضیح داد: که علاوه بر اقدامات دارویی و پزشکی، حمایت های روانی و عاطفی توسط پزشک و پرسنل بخش داخلی بیمارستان، در بهبودی این بیمار بسیار حائز اهمیت بوده است.

طیب زادگان در مورد ادامه فرایند درمان بیمار بیان کرد: ادامه فرایند درمان این بیمار را به صورت قرنطینه خانگی و مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک معالج می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن تشکر از مجموعه عوامل بیمارستان، پزشکان و پرسنل درگیر این بیماری، گفت: قطعا صبر و استقامت، پایداری و مقاومتٰ، گذشت و فداکاری در این روزهای سخت هرگز فراموش نخواهد شد و صمیمانه از همه پزشکان و پرسنل خدوم و وفادار بیمارستان امام خمینی(ره) در مورد درمان بیماران و مواجهه با بیماران کرونایی تقدیر و تشکر می نمایم و ان شا الله با همت و کوشش روز افزون با ارائه خدمات مطلوب شما عزیزان، هر روز شاهد لبخند بر لبان بیماران بهبود یافته دیارمان باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 48

به "ترخیص اولین بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترخیص اولین بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید