بازی مجذوب کننده روز؛ سپاهان ، پرسپولیس در حد تیم ملی!

به گزارش شهر وبلاگ، تیم های سپاهان و پرسپولیس همیشه در تاریخ لیگ برتر دوئل های مجذوب کننده و سرنوشت سازی را برگزار نموده اند و حساسیت همیشگی تقابل این 2 تیم پرطرفدار فوتبال ایران باعث شده تا لقب الکلاسیکوی ایرانی به نبرد طلایی پوشان اصفهانی در برابر سرخ پوشان مرکز تعلق پیدا کند. در ترکیب این 2 تیم بازیکنان پرشمار تا به امروز به میدان رفته اند که سابقه بازی در اردوگاه تیم رقیب را هم داشته است و در لیگ بیست ودوم هم نبرد شاگردان ژوزه مورایس و یحیی گل محمدی در حالی برگزار می گردد که 7 بازیکن باید در مقابل تیم سابق شان قرار گیرند.

بازی مجذوب کننده روز؛ سپاهان ، پرسپولیس در حد تیم ملی!

سپاهان و پرسپولیس در بازار نقل وانتقالات تابستانی پیش از شروع لیگ بیست ودوم فعالیت گسترده ای داشتند و نکته جالب توجه و ویژه، انتقال 3 بازیکن از جمع طلایی پوشان اصفهانی به پرسپولیس و در مقابل، جدایی دفاع راست سرخ پوشان مرکز به مقصد اصفهان بود که باعث شد تا نبرد امروز 2 تیم با حساسیت و هیجان بیشتری دنبال گردد. هر چند که غیبت طرفداران در استادیوم نقش دنیا که انتظار می رفت در استقبال از بازیکنان سابق تیم خود واکنش جالبی داشته باشند، از مجذوب کنندهیت این اتفاق کاسته است.

4 سپاهانی سابق در رویای درخشش؛ خاتمه بازگشت اسماعیلی فر به اصفهان

سرخ پوشان مرکز در بازار تابستانی دست روی خرید 3 ستاره کلیدی سپاهان گذاشتند؛ گیورگی گولسیانی مدافع باتجربه طلایی پوشان اصفهانی که بعد از گذراندن روز هایی پیروزی در اصفهان تصمیم گرفت تا به پرسپولیس برود و شاگرد یحیی گل محمدی گردد. دانیال اسماعیلی فر ستاره سمت راست خط دفاعی سپاهان، یکی دیگر از بازیکنانی بود که حالا باید امروز (آدینه) در مقابل تیم سابقش به میدان برود و انگیزه های بالایی برای درخشش در استادیوم نقش دنیا دارد.

سروش رفیعی هافبک خلاق سپاهانی ها که عملکرد خوبی را از خود در جمع طلایی پوشان اصفهانی به جای گذاشت، دیگر خرید تابستانی پرسپولیسی ها از اردوی یکی از جدی ترین رقبای شان در جهت قهرمانی بود. در کنار این 3 بازیکن که در نقل وانتقالات تابستانی به جمع شاگردان گل محمدی پیوستند، میلاد سرلک هم تجربه پوشیدن پیراهن سپاهان را دارد و با درخشش در این تیم اصفهانی توانست شکوفا گردد و به فوتبال ایران معرفی گردید و حالا باید در مقابل تیم سابقش به میدان برود.

حساس ترین نبرد هفته؛ رامین در برابر پرسپولیس!

طلایی پوشان اصفهانی در حالی با راهنمایی ژوزه مورایس به مصاف پرسپولیس می روند که حضور 3 پرسپولیسی سابق در ترکیب سپاهان از نکات جالب توجه مسابقه امروز (آدینه) برشمرده می گردد؛ چهره ویژه مسابقه امروز بی شک رامین رضاییان است، مدافع راست پیشین پرسپولیس که در انتقالی جنجالی به سپاهان رفته و حالا خود را باید مهیای رویارویی با تیم سابقش کند. رضاییان در لیست مازاد یحیی گل محمدی نهاده شد و همین مسئله باعث شده تا رویارویی این بازیکن با سرمربی پرسپولیس هم از نکات جالب توجه مسابقه فردا به شمار آید.

فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو دیگر پرسپولیسی های سابق هستند که در اردوی سپاهان حضور دارند و با انگیزه بالایی امیدوار هستند تا بتوانند برابر تیم سابق خود بدرخشند و پیروز باشند. هر 3 بازیکن به نظر می رسد که در ترکیب اصلی سپاهان برای مسابقه امروز قرار گیرند و همین مسئله باعث شده تا نبرد سپاهان و پرسپولیس در اوج حساسیت و هیجان و با حضور بازیکنان سابق 2 تیم به انجام برسد و باید دید کدام بازیکن سابق می تواند سرنوشت حساس ترین ملاقات هفته هشتم را رقم بزند و نتیجه بازی را به سود تیمش تغییر بدهد.

دانیال اسماعیلی فر و رامین رضاییان با انگیزه حضور در لیست تیم ملی، رقابت مجذوب کننده و ویژه ای مقابل هم دارند. رضاییان مدافع مورد علاقه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی قلمداد می گردد و در مقابل، اسماعیلی فر امیدوار به حضور در لیست تیم ملی برای شرکت در جام دنیای 2022 قطر است و همین مسئله باعث شده تا رقابت اسماعیلی فر و رضاییان در نبرد امروز سپاهان و پرسپولیس بیش از پیش مورد توجه طرفداران فوتبال قرار گیرد.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 15 مهر 1401 بروزرسانی: 15 مهر 1401 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 2019

به "بازی مجذوب کننده روز؛ سپاهان ، پرسپولیس در حد تیم ملی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی مجذوب کننده روز؛ سپاهان ، پرسپولیس در حد تیم ملی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید