بازگشت چهره محبوب پرسپولیسی ها به فوتبال ایران؟ ، گزینه تازه برای سرمربیگری تیم فوتبال امید

به گزارش شهر وبلاگ، در جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم امید، نام سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی بزرگسالان برای راهنمایی این تیم به میان آمده است.

بازگشت چهره محبوب پرسپولیسی ها به فوتبال ایران؟ ، گزینه تازه برای سرمربیگری تیم فوتبال امید

به گزارش خبرنگاران آنلاین، ماجرای انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید همچنان ادامه دارد و شب گذشته نیز جلسه ای با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون، مهدی محمدنبی دبیرکل و حبیب کاشانی مدیر تیم امید برگزار گردید.

موضوع مهم این است که هنوز جمع بندی نهایی صورت نگرفته است. قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی که شب گذشته به صورت تصویری دقایقی در جلسه حضور داشت، روی انتخاب مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان تأکید ویژه ای دارد. این در شرایطی است که حسینی، گزینه کاشانی نیست و او ابتدا روی مهدی تارتار نظر داشت اما گفته می گردد شب گذشته نام نوی از سوی وی مطرح شد و آن هم افشین قطبی بود.

کاشانی تجربه کار با قطبی در پرسپولیس را دارد و این تیم در آن سال عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد. قطبی که مدتی هم سرمربی تیم ملی و فولاد خوزستان بود به عنوان گزینه نو سرمربیگری تیم امید مطرح شده است.

هر چند نبی در خاتمه جلسه شب گذشته گفت که سرمربی تیم امید از مربیان شاغل در لیگ برتر است - شما بخوانید مجتبی حسینی- اما همچنان در این باره اختلاف نظر وجود دارد و باید دید در صورت این انتخاب کاشانی به فعالیتش در تیم امید ادامه خواهد داد یا خیر.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1402 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 2112

به "بازگشت چهره محبوب پرسپولیسی ها به فوتبال ایران؟ ، گزینه تازه برای سرمربیگری تیم فوتبال امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت چهره محبوب پرسپولیسی ها به فوتبال ایران؟ ، گزینه تازه برای سرمربیگری تیم فوتبال امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید