پا در هوا بین پرسپولیس و استقلال ، جنجال سازی یک ستاره سوخته

به گزارش شهر وبلاگ، حالا نیکبخت تصمیم گرفته دوباره استقلالی گردد، اما مشکل اینجاست که دیگر کسی او را باور نمی کند

پا در هوا بین پرسپولیس و استقلال ، جنجال سازی یک ستاره سوخته

به گزارش خبرنگاران، کلا 90 درصد بازیکنانی که بین پرسپولیس و استقلال جابجا می شوند، بعد از بازنشستگی برای تثبیت هویت باشگاهی و صندلی اجتماعی خودشان دچار دردسر می شوند. حالا خیلی های شان نسبت به این خلأ ابراز بی اعتنایی می نمایند و بعضا هم می کوشند تا به سمت یک طرف غش نمایند.

مورد علیرضا نیکبخت واحدی اما از همه حادتر است؛ کسی که در استقلال ارج و قرب داشت، اما خیلی ناگهانی و ناباورانه به پرسپولیس رفت و بدتر اینکه آنجا هم ادای بد متعصب ها را درآورد. حالا نیکبخت تصمیم گرفته دوباره استقلالی گردد، اما مشکل اینجاست که دیگر کسی او را باور نمی نماید. علی نیکی هم هی آتش تظاهر به این عشق را تندتر می نماید. او که چندی پیش با اظهاراتش در خصوص تبعیض بین سرخابی ها خبرساز شده بود، اخیرا بار دیگر گفته: مهندسی لیگ به نفع پرسپولیس؟ آن چیز که عیان است، چه حاجت به بیان است؟

آقا اگر ما کتبا و به صورت محضری قبول کنیم شما استقلالی هستی، رضایت می دهی و دست از این جنجال سازی های کاذب برمی داری؟ آیا بهتر نبود به جای این سروصداها و تظاهر به تعصب، دیروز که به پرسپولیس رفتید جلوی زبان تان را نگه می داشتید و وسط جشن قهرمانی سرخ ها نمی گفتید بزرگترین اشتباه زندگی تان بازی در استقلال بوده؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 63

به "پا در هوا بین پرسپولیس و استقلال ، جنجال سازی یک ستاره سوخته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پا در هوا بین پرسپولیس و استقلال ، جنجال سازی یک ستاره سوخته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید