ولاهوویچ راه کیه زا را برای پیوستن به یوونتوس در پیش می گیرد

به گزارش شهر وبلاگ، پس از ستاره ایتالیایی سابق تیم فوتبال فیورنتینا که به یوونتوس پیوست، دیگر بازیکن تیم بنفش پوش فلورانس هم در جهت پیوستن به بانوی پیر واقع شده است.

ولاهوویچ راه کیه زا را برای پیوستن به یوونتوس در پیش می گیرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا، در سناریویی مشابه به آنچه که منجر به انتقال فدریکو کیه زا از فیورنتینا به یوونتوس شد، دیگر بازیکن تیم شهر فلورانس هم ممکن است به زودی سر از تورین درآورد.

کیه زا تابستان سال گذشته در آخرین بازار جابجایی تابستانی با رد پیشنهاد فیورنتینا برای تمدید قرارداد و حتی نادیده گرفتن پیشنهادهای پرزرق و برق تری که از لیگ برتر انگلیس مخصوصاً لیورپول داشت، راهی یوونتوس شد و اکنون به یکی از مهره های اصلی و تأثیرگذار تیم شهر تورین تبدیل شده است.

چنین شرایطی اکنون برای دوشان ولاهوویچ مهاجم صرب فیورنتینا پیش آمده و رسانه های محلی در کشور او مدعی شده اند که این بازیکن 21 ساله هم می خواهد راه یوونتوس را در پیش بگیرد، البته تفاوتی که شرایط ولاهوویچ و کیه زا دارد این است که کیه زا به یوونتوسی ها قول داده بود که به آنها ملحق می شود.

ولاهوویچ پیش از این پیشنهاد روکو کومیسو رئیس باشگاه فیورنتینا برای تمدید قراردادش را رد نموده است؛ با این حال قرارداد او با تیم فلورانسی دو سال دیگر اعتبار دارد. طبق اعلام چند منبع خبری، ولاهوویچ خودش را از هم اکنون به یوونتوس متعهد نموده است و راه کیه زا برای رد پیشنهادهای بزرگتر در پیش می گیرد. طبق ادعای گاتزتا، در این میان باز هم لیورپول تیمی است که بیشترین پیشنهاد را ارائه نموده اما ظاهراً این تیم باز هم نخواهد توانست بازیکنی را از فیورنتینا به خدمت بگیرد.

پیوستن ولاهوویچ به یوونتوس ضربه ای سنگین برای طرفداران فیورنتینا محسوب می شود، چرا که خصومتی دیرینه با بانوی پیر دارند که حتی به قبل از زمان انتقال روبرتو باجو به آرتمیو فرانکی برمی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1728

به "ولاهوویچ راه کیه زا را برای پیوستن به یوونتوس در پیش می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولاهوویچ راه کیه زا را برای پیوستن به یوونتوس در پیش می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید