واکنش پرویز پرستویی به بازیگر شدن پسرش

به گزارش شهر وبلاگ، پرویز پرستویی در نشست خبری هم گناه با حضور عوامل و بازیگران این پروژه و جمعی از اهالی رسانه برگزار گردید درباره بازیگر شدن پسرش صحبت کرد.

واکنش پرویز پرستویی به بازیگر شدن پسرش

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، نشست خبری سریال نمایش خانگی هم گناه با حضور عوامل و بازیگران این پروژه و جمعی از اهالی رسانه عصر یکشنبه در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار گردید. مصطفی کیایی کارگردان سریال درباره فصل بندی های این سریال، گفت: فصل اول سریال 12 قسمت بود که با گذر 3 ماهه از قصه، مخاطب با فضای جدیدی روبرو می گردد. سعی کردیم فصل دوم را به دلیل شیوع کرونا و احتیاج مخاطب با حداقل زمان توزیع کنیم.

محسن کیایی نویسنده و بازیگر این سریال در ادامه صحبت های برادرش گفت: قرار بود در 50 قسمت به موضوع بپردازیم، اما تصمیم گرفتند که 24 قسمت گردد؛ به همین علت مخاطب یک گذر زمانی را نمی بیند و بعد دوازده قسمت، فصل بعدی شروع شد. او درباره پرداخت به افراد ترنس در این قصه بیان نمود: کاراکتر ترنس از ذهن من نشات می گیرد، زمانی که به کافه می رفتم اشخاصی با این شرایط آنجا می آمدند و این ذهن من را درگیر کرد. البته قصدم این است که بستر سازی کنیم و در خصوص معضل اجتماعی این چنینی صحبت کنیم.

پرستویی بازیگر سریال هم گناه درباره بازی در سریال نمایش خانگی گفت: من همواره فکر می کردم نمایش خانگی حالت شانه تخم مرغی دارد، اما پس از انتشار سریال شهرزاد دیدم می توان محصول خوب فراوری کرد. به نظرم هر قسمت این سریال می تواند یک فیلم سینمایی باشد چراکه احترام به مخاطب در آن دیده می گردد.پرستویی درباره انتخاب پسرش بیان نمود: در زمان پیش فراوری عکس من و پسرم را با هم دیده بودند و مورد انتخابشان بود و قرار شد نقش گذشته من را بازی کند. خودم راضی نبودم، اما در نهایت برخلاف میل باطنی من او را انتخاب کردند.

مصطفی کیایی درباره تاثیر خانه نشینی به علت کرونا در میزان استقبال از سریال گفت: قرنطینه باعث شد پلتفرم ها بهتر دیده شوند. از سویی قصه توانست مخاطب را جذب کند و حضور بازیگران خوب و کارگردانی می تواند در وهله بعدی یاری کننده باشد. سال ها پیشنهاد که ساخت نمایش خانگی به من می شد، قبول نمی کردم، اما بالاخره ساخت سریال هم گناه را پذیرفتم. سرمایه گذاری در فراوریات برایم مهم است و در سریال هم گناه فیلمیو و نماوا روی این اثر سرمایه گذاری کردند و فکر می کنم کاملا منشا آن معین است.

حبیب رضایی دیگر بازیگر این سریال درباره عدم معرفی بازیگران جدید در سطح گسترده بیان نمود: جوانی، تجارب کاری، و... دلیل بر بازیگر بودن یک شخص نمی گردد. به همین علت بین چند هزار نفر یک بازیگر به معنای شش دانگ ظهور می نماید و اصلا احتیاج به لابی گری ندارد و قطعا کیفیت بازی و توانایی خاص و تمرین، حرف اول و آخر را می زند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 371

به "واکنش پرویز پرستویی به بازیگر شدن پسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرویز پرستویی به بازیگر شدن پسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید