معاون وزیر کشور: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها رها شده است

به گزارش شهر وبلاگ، معاون سیاسی وزیر کشور گفت: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها و امور رها شده است. باید با احساس مسئولیت و با رویکرد پیشبرد سیاست های دولت، در راستای حفظ و ارتقای حس اعتماد در جامعه تلاش کنیم.

معاون وزیر کشور: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها رها شده است

به گزارش خبرنگاران، جمال عرف در نشست مشترک اعضای شورای اطلاع رسانی استان تهران با رئیس شورای اطلاع رسانی دولت که در محل وزارت کشور به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار شد، با اشاره به این که در آستانه ورود به قرن جدید شمسی هستیم، گفت: همگی ما به عنوان اعضای دولت در شرایط کنونی، این رسالت تاریخی را بر دوش داریم که با غلبه بر مسائل و چالش های کشور، از نظام و مردممان حراست کنیم تا با اقتدار و به سلامت وارد دوره جدید تاریخی شویم.

معاون وزیر کشور با تاکید بر این که باید کاری کنیم که مردم احساس کنند اعضای دولت و بخش های اجرایی، دغدغه مردم و حل مسائل شان را دارند، گفت: مردم باید باور کنند که دولت اقتدار تام و کامل دارد و قادر به حل چالش های اقتصادی و سیاسی است.

وی افزود: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها و امور رها شده است و باید با احساس مسئولیت و با رویکرد پیشبرد سیاست های دولت، در راستای حفظ و ارتقای حس اعتماد در جامعه تلاش کنیم.

عرف با اظهار این که مسئولان استانی باید با اعتماد به نفس در صحنه های سیاسی و اقتصادی ظاهر شوند، شرح داد: باید این امید را به مردم عزیز کشورمان بدهیم که دولت مسئول بر سر کار است و تمام تلاشش، تامین آسایش و رفاه عمومی جامعه است.

معاون وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به افتخار بزرگ خدمت در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز توفیق داریم به عنوان مسئول در نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای پیشبرد اهداف نظام عمل کنیم و بنابراین باید با شوق و انگیزه در این وادی قدم برداریم تا بتوانیم منشا اثر و تحول جدی برای مردم و جامعه باشیم.

عرف افزود: امسال هم سال چهارم و خاتمهی دولت است و وظیفه ما این است که با تمام توان اثرگذاری و حضورمان را در امر خدمتگزاری به مردم حفظ کنیم و تا آخرین روز مسئولیت خود، با تعهد و مسئولیت عمل کنیم.

معاون وزیر کشور با اشاره به این که از خاتمه عمر دولت دوازدهم حدود 370 روز زمان باقی مانده است، گفت: باید برای این مدت برنامه ریزی دقیق و مدون داشته و این مساله را در نظر داشته باشیم که مساله و اولویت اصلی ما آماده سازی جمهوری اسلامی برای ورود به قرن جدید است.

معاون وزیر کشور با بیان این که در طی سه سال اخیر با زیاده خواهی های دشمنان در منطقه و جهان روبرو بوده ایم، گفت: در برابر زیاده خواهی دشمن، استراتژی مقاومت فعال را در پیش گرفته ایم و باید مفهوم و ابعاد این استراتژی را برای مردم تبیین و تشریح کنیم.

وی با تاکید بر این که باید از افق بالاتری مسایل و مسائل موجود در کشور را ببینیم، اظهار کرد: لازم است با هم افزایی ظرفیت ها و فعال شدن همه امکانات بتوانیم در سال پیش رو اقداماتی جدی تر در حوزه های اقتصادی و معیشتی کشور انجام دهیم.

معاون وزیر کشور گفت: امسال لازم است با اقدامات و فعالیت های خود، هفته دولت متفاوتی را در کشور رقم بزنیم و با ارزیابی کارهای اجرا شده، به سمت برنامه ریزی سنجیده و عملیاتی کردن سایر برنامه های مهم و کلان کشور حرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 495

به "معاون وزیر کشور: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها رها شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر کشور: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها رها شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید