لزوم تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های منطقه 18

به گزارش شهر وبلاگ، خبرگزاری خبرنگاران-تیزپاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه 18 در بازدید سرزده از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ضمن تاکید بر توجه به نیازهای شهروندان در چارچوب قوانین بر فعالیت جهادی و شبانه روزی برای به هر چه زودتربه ثمررسیدن پروژه ها تاکید کرد.

لزوم تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های منطقه 18

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18؛ محبوب تیزپاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه هجده تهران ضمن بازدید میدانی از پروژه های عمرانی و عملیاتی منطقه به بررسی پیشرفت پروژه و مصاحبه با معاونین ، پیمانکاران و دست اندرکاران پروژه ها پرداخت.

گفتنی است؛ در این بازدید سرپرست شهرداری منطقه 18 با همراهی جمعی از معاونین و مدیران شهری از پروژه های عمرانی تعریض خیابان شهید بهرامی ،احداث سوله زقر،مجموعه ورزشی شهید رجایی، 45متری بهار،پروژه بزرگ بزرگراه شهید بروجردی و میدان جانبازان بازدید و مقدار پیشرفت آن ها مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت. همچنین در مصاحبه با پیمانکاران هر یک از پروژه ها مسائل و موارد مطروحه از سوی وی بررسی و در خصوص تسریع در رفع آنها و پیشرفت جهادی پروژه ها دستورات لازم صادر شد.

تیزپاز نیاری ضمن تاکید بر توجه به نیازهای شهروندان در اجرای پروژه ها گفت: یکی از مهمترین اولویت های ما در شهرداری منطقه نظارت مستمر بر پروژه ها و تسریع در تحویل آنها به شهروندان است. برخی از پروژه های منطقه با توجه به حجم بالای پروژه و اهمیت اجرای آنها، سالهاست در حال اجرا هستند که با توجه به پیگیری های موکد شهردار محترم تهران و معاونین محترم ایشان برای پیگیری تا حصول نتیجه و آغاز بهره برداری از پروژه های مورد اشاره، تمام توان خود را برای افتتاح اغلب پروژه ها در سال 1401 به کار خواهیم بست.

سرپرست شهرداری منطقه 18 تاکید کرد: همانگونه که شهردار تهران جناب آقای دکتر زاکانی نیز بارها تاکید داشته اند حلقه گم شده مدیریت شهری تهران فعالیت جهادی بوده است زیرا با نشستن پشت میز و نامه نگاری مسائل مردم نجیب و ولایتمدار منطقه حل نخواهد شد و همه مدیران شهری منطقه باید بصورت مستمر و عملیاتی نسبت به نظارت میدانی بر پروژه ها اقدام کنند تا با ایجاد تسریع در پیشبرد پروژه ها بتوانیم به نیازهای بحق شهروندان پاسخ مناسب داده باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1938

به "لزوم تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های منطقه 18" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های منطقه 18"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید