فرزندانم بخواهند در خارج کشور اقامت داشته باشند، نام شان را از شناسنامه ام پاک می کنم

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران : علیرضا زاکانی با بیان اینکه اخیرا که قوه قضاییه رفته بودم، دیدم 15 پرونده مختومه دارم، گفت: من فسادهای چند هزار میلیاردی دیدم و ورود کردم. پرونده کله گنده ها را پیگیری کردم. بارها تهدید به مرگ شدم، خانه ما را آتش زدند، جلوی زن و بچه من را گرفتند و تهدید کردند.

فرزندانم بخواهند در خارج کشور اقامت داشته باشند، نام شان را از شناسنامه ام پاک می کنم

به گزارش به نقل از ایرنا، یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت: هیچ کدام از فرزندانم در سوییس اقامت نمی نمایند. به آنها گفتم به غیر از این باشد و شرایط در آینده به گونه ای دیگر باشد، نام شان را از شناسنامه ام پاک می کنم.

علیرضا زاکانی با بیان اینکه اخیرا که قوه قضاییه رفته بودم، دیدم 15 پرونده مختومه دارم، اضافه کرد: من فسادهای چند هزار میلیاردی دیدم و ورود کردم. پرونده کله گنده ها را پیگیری کردم. بارها تهدید به مرگ شدم، خانه ما را آتش زدند، جلوی زن و بچه من را گرفتند و تهدید کردند. من از همه چیزمان گذشتیم. من یک موقعی به دخترم گفتم گاهی اوقات که از خانه بیرون می آمدم، آخرین نگاه ها را به تو نموده و احساس می کردم این دفعه آخرم است.

وی در پاسخ به پرسشی درباره شایعات مربوط به اقامت دخترش در سوییس گفت که سه دختر و چهار نوه دارم. همه از یک زن هم هستند. یکی از آنها بعد از ازدواج و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه شریف، یک رشته ای را که در ایران نبود، همراه با دامادم به سوییس رفت و یک سال و نیم درس خواند و بعد به ایران برگشت و اکنون هم ایران هستند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: هیچ کدام از فرزندانم در سوییس اقامت نمی نمایند. به آنها گفتم به غیر از این باشد و شرایط در آینده به گونه ای دیگر باشد، نام شان را از شناسنامه ام پاک می کنم.

بانیما

قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

زرین گراف

زرین گراف: عصر طلایی گرافیک
منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1532

به "فرزندانم بخواهند در خارج کشور اقامت داشته باشند، نام شان را از شناسنامه ام پاک می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزندانم بخواهند در خارج کشور اقامت داشته باشند، نام شان را از شناسنامه ام پاک می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید