سوروخین: کاهش شهرهای میزبان یورو یک فرضیه انگلیسی است

به گزارش شهر وبلاگ، مدیر اجرایی کمیته برگزاری جام ملت های اروپا کاهش شهرهای میزبان این رقابت ها در سال 2021 را یک فرضیه انگلیسی دانست.

سوروخین: کاهش شهرهای میزبان یورو یک فرضیه انگلیسی است

به گزارش خبرنگاران، الکساندر سوروخین ادعای رسانه های انگلیسی مبنی بر کاهش شهرهای میزبان جام ملت های اروپا که به دلیل شیوع ویروس کرونا سال آینده میلادی باید برگزار شوند را فقط یک فرضیه انگلیسی خواند و گفت چنین بحثی در یوفا مطرح نیست.

مدیر اجرایی کمیته برگزاری جام ملت های اروپا در این رابطه گفت: هیچ نشانه ای در یوفا مبنی بر اینکه هر کدام از 12 شهر میزبان این رقابت ها از مشارکت خود منصرف شده باشد وجود ندارد. این خبر فقط فرضیه رسانه های انگلیس است و اکنون تمامی شهرهای میزبان رقابت ها در حال تهیه اسناد لازم برای سال آینده هستند. به زودی تا سرانجام ماه آوریل همه چیز معین خواهد شد. شهرهای میزبان جام ملت های اروپا باید تضمین های لازم را به یوفا ارائه دهند. در آن موقع با دریافت تمامی اطلاعات لازم می توانیم متوجه شویم کدام شهر آماده میزبانی نخواهد بود.

در عین حال سرویس رسانه ای یوفا در واکنش به انتشار این خبر به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: پیش بینی می گردد رقابت های جام ملت های اروپا در روزهای 11 ژوئن تا 11 جولای سال 2021 میلادی با همان برنامه قبلی سال 2021 و همان تعداد شهرهای میزبان برگزار خواهد شد. با این وجود هنوز برنامه بازی ها به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته است. البته یوفا در همین رابطه با 12 شهر میزبان رقابت ها در حال تماس و رایزنی است و اطلاعات لازم در زمان مقرر اعلام خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 168

به "سوروخین: کاهش شهرهای میزبان یورو یک فرضیه انگلیسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوروخین: کاهش شهرهای میزبان یورو یک فرضیه انگلیسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید