زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن و منازل ارزان قیمت

به گزارش شهر وبلاگ، تهران (پانا) - به گفته معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده زنان سرپرست خانوار در اولویت وام ودیعه مسکن و خانه های ارزان قیمت قرار دارند.

زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن و منازل ارزان قیمت

به گزارش ایلنا، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در پاسخ به پرسشی درباره حمایت از زنان سرپرست خانوار، با توجه به حوادثی که اخیرا برای بانوی بندرعباسی رخ داد، گفت: دکتر جهانگیری دستورالعملی دادند مبنی بر اینکه در چنین شرایطی تا قبل از اینکه شرایط مسکن افراد تعیین نشده باشد، سرپناه و مسکنی که در آن حضور دارند، تحت هیچ شرایطی از آن ها گرفته نگردد.

ابتکار ضمن ابرازی امیدواری نسبت به اجرای این دستور گفت: امیدوارم این دستورالعمل اجرا گردد و دیگر شاهد چنین مواردی برای زنان سرپرست خانوار نباشیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به دیگر دستورالعمل هایی که در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار وجود دارد، گفت: در دستورالعمل های قبلی مربوط به مسکن نیز زنان سرپرست خانوار در اولویت وام ودیعه مسکن قرار دارند. همچنین در اولویت دریافت مسکن ارزان قیمت نیز زنان سرپرست خانوار منظور شده اند.

ابتکار گفت: خوشبختانه این اقدام با وزارت مسکن و شهرسازی هماهنگ شده است و در سیاست های ابلاغی و آیین نامه های این وزارتخانه، این قشر از جامعه در اولویت قرار دارند.

او درباره ضمانت اجرایی این دستورات گفت: این دستورات به طور حتم ضمانت اجرائی دارد، چرا که توسط وزارتخانه های مربوطه در حال انجام است.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 899

به "زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن و منازل ارزان قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنان سرپرست خانوار در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن و منازل ارزان قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید