دلیل واقعی جدایی کاستا از اتلتیکومادرید فاش شد

به گزارش شهر وبلاگ، یک خبرنگار اسپانیایی دلیل اصلی موافقت باشگاه اتلتیکومادرید با فسخ قرارداد دیه گو کاستا را فاش نموده است.

دلیل واقعی جدایی کاستا از اتلتیکومادرید فاش شد

به گزارش خبرنگاران، قرارداد دیه گو کاستا با باشگاه اتلتیکومادرید دو روز پیش به صورت رسمی فسخ و او به بازیکنی آزاد تبدیل شد. در حالی که بیشتر رسانه ها کمرنگ بودن نقش کاستا در برنامه های تاکتیکی دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید را دلیل جدایی او از این تیم عنوان نموده اند، یک خبرنگار محلی دلیل دیگری برای این اتفاق ذکر نموده است.

خوسه رامون دلا مورنا خبرنگار شبکه رادیویی ترانسیستور اسپانیا درباره اینکه چه شد که اتلتیکومادرید و کاستا به توافق دوجانبه برای فسخ قراردادشان رضایت دادند، گفت: دیه گو کاستا از قبل از آغاز فصل شرایط بسیار بدی در اتلتیکومادرید پیدا نموده بود.

این جدایی چیزی نیست که مربوط به الان باشد بلکه این اتفاق حاصل اختلافاتی بود که انتهای آن بروز تنشی میان دو طرف شد. با این حال دیه گو سیمئونه کوشش کرد که به کاستا یاری کند. با اینکه لوئیس سوارس به اتلتیکومادرید پیوسته بود، سیمئونه به دیه گو کاستا بازی داد و در همان بازی اول او را با لوئیس سوارس جابه جا کرد. با این وجود رفتار و رویکرد دیه گو کاستا تغییر نکرد و او کوششی برای بهبود وضعیتش انجام نداد.

اینگونه شد که او به چیزی فراتر از یک بازیکن برای تیم تبدیل شد، یک شخصیت سمی برای رختکن که باشگاه را نگران می کرد. باشگاه هم با کاستا برای فسخ قراردادش مذاکره کرد و او تمام حق و حقوقش را برای ترک تیم مطالبه کرد. رابطه کاستا با سرمربی در تمرینات تیم غیرقابل تحمل بود و رابطه اش با نلسون ویواس دستیار سیمئونه حتی بدتر از این بود.

دلامورنا ادامه داد: دیه گو کاستا بعد از بازی مقابل سوسیه داد با مدیر ورزشی باشگاه صحبت کرد و به او گفت که یک مشکل خانوادگی برای او اتفاق افتاده که به خاطر آن باید به کشورش برزیل برگردد، چرا که خانواده اش هم به برزیل رفته اند. مدیر ورزشی باشگاه هم به او گفت می تواند برود، اما اگر قرار باشد به یک تیم اسپانیایی دیگر یا تیمی که در لیگ قهرمانان حضور دارد ملحق گردد، غرامت 20 میلیون یورویی فسخ قراردادش باید پرداخت گردد و کاستا زیر بار نرفت. اینگونه بود که اوضاع متشنج تر شد و دیه گو کاستا دیگر از شرکت در تمرینات هم دست کشید. به همین دلیل باشگاه برای جلوگیری از بروز مسائل بزرگتر اجازه داد کاستا برود، اما این تیم الان به یک مهاجم نوک جدید احتیاج دارد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1010

به "دلیل واقعی جدایی کاستا از اتلتیکومادرید فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل واقعی جدایی کاستا از اتلتیکومادرید فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید