خلیل زاده به استوکس رسید، پرسپولیس در دور باطل حقوقی

به گزارش شهر وبلاگ، به گزارش خبرنگاران، کمیته معین شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال درخواست رسیدگی باشگاه پرسپولیس به پرونده مربوط به فسخ یکطرفه قرارداد شجاع خلیل زاده با این باشگاه را رد کرد و رسیدگی به آن را در اختیار فیفا قرار داد.

خلیل زاده به استوکس رسید، پرسپولیس در دور باطل حقوقی

ترانسفر شجاع خلیل زاده به الریان قطر، دلیل عدم رسیدگی کمیته مشخص شرایط به نحوه جدایی این بازیکن بوده است چونکه باشگاه مقصد تیمی غیر ایرانی است و رسیدگی به آن از حیطه وظایف کمیته های داخلی فدراسیون فوتبال خارج است.

روندی که باشگاه پرسپولیس در قرارداد با خلیل زاده برای رسیدگی به دعوای حقوقی در نظر گرفته بود. بندی مشابه با آنچه در سایر قراردادهای پرسپولیس با بازیکنان نیز وجود دارد.

نکته جالب توجه اینکه در طول سالیان گذشته باشگاه پرسپولیس هرگز نتوانسته است از چنین تبصره ای در پیروزی های حقوقی خود استفاده کنند و تنها روی برگه قرارداد نوشته شده است.

بر هیچکس پوشیده نیست دادگاه رسیدگی به چنین فسخ ها و جدایی های ناگهانی، فیفا است اما سرخ ها همچنان اصرار به کشاندن بازیکنان سابق خود به کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال داشتند. اصراری که اگر به سود پرسپولیس نیز حکم صادر می شد حالت اجرایی برای سایر فدراسیون ها نداشت.

باشگاه پرسپولیس در حالی وارد دعوای حقوقی با مدافع ملی پوش فصل گذشته خود شد که حدود 6 ماه پیش نیز همین راستا را در قضیه جدایی ناگهانی آنتونی استوکس نیز طی کرد اما راه به جایی نبرد.

تیمی که در آستانه دومین حضور خود در فینال لیگ قهرمانان آسیا در سه سال گذشته قرار گرفته است اما همچنان در پرونده های حقوقی اش یک بازنده تمام عیار است.

باشگاه پرسپولیس در حالی قصد پیگیری پرونده های اینچنین خود را در فیفا دارد که هنوز به تسویه با مربیان و بازیکنان قدیمی خود نظیر ماریو بودیمیر و گابریل کالدرون نرسیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 943

به "خلیل زاده به استوکس رسید، پرسپولیس در دور باطل حقوقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده به استوکس رسید، پرسپولیس در دور باطل حقوقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید