خبرنگاران مناجاتی: دلالان فوتبال ایران را خالی از استعداد کرده اند

به گزارش شهر وبلاگ، تهران- خبرنگاران- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: دلالان نقش پررنگی در تصمیم گیری های فوتبال دارند و در چند سال گذشته توانستند فوتبال ایران را خالی از استعداد کنند.

خبرنگاران مناجاتی: دلالان فوتبال ایران را خالی از استعداد کرده اند

مهدی مناجاتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص افزایش مبالغ قرارداد بازیکنان فوتبال گفت: متاسفانه مبالغی برای قرارداد بازیکنان مطرح می شود که باور کردنی نیست و بدون شک مدیران فوتبال و دلالان در این مساله نقش مستقیم دارند.

وی ادامه داد: امیدوارم پول قرارداد بازیکنان حداقل به صورت کامل به خود بازیکنان برسد و دیگران بخش اعظم پول قرارداد بازیکنان را به خود اختصاص ندهند. این مبالغ بیتردید به فوتبال ایران ضربه جدی خواهد زد زیرا فساد ایجاد خواهد کرد. امیدوارم رسانه ها به این مساله ورود و افراد ناپاک را از ورزش بیرون کنند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران شرح داد: ورزش نیاز به مدیران دلسوز دارد و امیدوارم بار دیگر شاهد بازگشت مدیران فوتبالی به این رشته باشیم. در سالیان گذشته مدیران غیرفوتبالی تا توانستند به این رشته آسیب رساندند و دیگر زمان حضور آنها در فوتبال به پایان رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: فوتبال ایران همیشه پر از استعدادهای ناب است باید کشف شوند. در گذشته مربیان ملی با حضور در زمین های خاکی استعدادیابی می کردیم اما امروز دلالان استعدادها را می سوزانند و به دنبال خانواده های پولدار می فرایند. امروز برخی مربیان و مدیران به جای توجه به استعدادها به شرایط مالی پدران و مادران بازیکنان توجه می کنند.

مناجاتی گفت: امیدوارم خانواده فوتبال دست به دست هم دهند و بار دیگر روح پاک ورزش را به فوتبال بازگردانند. رسانه ها بیشترین نقش را در پاک کردن روح ورزش دارد زیرا خبرنگاران با قلم های خود می توانند افراد ناپاک را به مردم و مسوولان معرفی کنند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر امروز فوتبال ایران اُفت کرده به خاطر معرفی نشدن استعدادها است. امروز فوتبال حرفه ایی ایران خالی از ستاره است و برای همین بازیکنان معمولی، مبالغ میلیاردی پول می گیرند.

وی تاکید کرد: تنها راه نجات فوتبال ایران کنار رفتن دلالان و آدم های ناسالم از این رشته است. مدیران ورزش باید به دنبال استفاده از مدیران فوتبالی در راس این رشته باشند و اطمینان دارم اگر این اتفاق رخ دهد بار دیگر در آسیا آقایی خواهیم کرد.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: ایرنا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 700

به "خبرنگاران مناجاتی: دلالان فوتبال ایران را خالی از استعداد کرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مناجاتی: دلالان فوتبال ایران را خالی از استعداد کرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید