حمله تند مدیرعامل استقلال به میثاقی!

به گزارش شهر وبلاگ، مددی که در حال صحبت با مجریان برنامه شب های فوتبالی که به نوعی رقیب برنامه فوتبال برتر هم هستند، بود ناگهان روی صحبت خود را به سوی مجری برنامه فوتبال برتر برد که در هفته های گذشته از وی انتقاد های شدیدی را مطرح نموده بود.

حمله تند مدیرعامل استقلال به میثاقی!

او با درخواست از رئیس سازمان صدا و سیما (علی عسگری) خواست که به میثاقی و برنامه اش تذکر داده گردد؛ او هم چنین مجری برنامه فوتبال برتر را با صاحب گرایش رنگی (احتمالا پرسپولیسی) خطاب کرد.

مدیرعامل استقلال درباره میثاقی گفت: از مجری یکی از برنامه های فوتبالی که واقعا یکطرفه به قاضی رفت و وجهه باشگاه را مخدوش و تخریب کرد، من فقط متاسفم که چرا این آقا به یک بازیکن بیگانه که سابقه فسخ چندباره را دارد و فسخ نموده و از باشگاه رفته است، 45 دقیقه از برترین زمان های صدا و سیما را می دهد و آن آقا هم هر چه دلش می خواهد نثار باشگاه استقلال می نماید

وی اضافه کرد: من واقعا متاسفم، یک شعر خطاب به مجری محترم می گویم؛ از بی ادبی کسی به جایی نرسید ... دُرّی است ادب به هر گدایی نرسید.

مددی در تکمیل صحبت های خود درباره محمدحسین میثاقی گفت: یک طرفه به قاضی رفتن اشتباه است؛ چرا در آن شب هیچکدام از ارکان باشگاه نتوانستند روی خط بیایند؛ معلوم بود که هدفی پشت پرده است و فقط با هدف تخریب وجه باشگاه این برنامه شکل گرفته و من اینجا انتظار دارم از دکتر علی عسگری ریاست محترم صداوسیما که واقعا برخورد مقتضی را با ایشان داشته باشد. ایشان نمی تواند در مقام یک مجری باشگاه باعظمت و 75 ساله استقلال را خطاب و توهین کند. ایشان که گرایش رنگی اش به همه ثابت شده است، با کلیدواژه تخریب مدیرعامل، ایشان وجه باشگاه را تخریب نموده است.

ورزش سه

آموزشگاه ما

آموزشگاه ما | آموزش باید برای همه در دسترس باشد

ورزش من و تو

ورزش من و تو | مجله خبری و ورزشی، اخبار ورزشی
منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1605

به "حمله تند مدیرعامل استقلال به میثاقی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند مدیرعامل استقلال به میثاقی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید