جزئیات بودجه شهرداری تبریز تصویب شد

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران/آذربایجان شرقی جزئیات و تبصره های بودجه سال 99، شهرداری کلانشهر تبریز در دستور کار قرار گرفت و تصویب شد.

جزئیات بودجه شهرداری تبریز تصویب شد

محمد فرج قلی زاده- عضو شورای اسلامی شهر تبریز، در صحن علنی شورا، در جریان بررسی تبصره مرتبط با پرداخت حق مسئولیت، گفت: پرداخت حق مسئولیت ها غیرعادلانه و برخلاف زحمت پرداخت می شود.

وی تاکید کرد: افرادی که کوچک ترین فعالیت را انجام می دهند حق مسئولیت می گیرند اما بسکمک بدون پرداخت حق مسئولیت، کارهای بسکمک انجام می دهند.

محمد حسن اسوتچی-عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در ادامه، بیان نمود: پرداخت حقوق مزایا عادلانه نیست . برخی مدیران انواع حق پرداخت ها را می گیرند که کاملا نا عادلانه است.

وی افزود: مدیران در امتیاز دهی همیشه در اولویت هستند اما در زمان بحران کارگران در صف اول قرار می گیرند.

فریدون بابایی اقدم- عضو شورای اسلمی شهر تبریز در بررسی تبصره کمک هزینه تامین مسکن، گفت: مزایا مد نظر در بودجه با عنوان کارکنان شهرداری تنها شامل کارکنان رسمی، بیمه ای و کار تعیین شده و کارکنان تامین نیرو و دیگر کارگران را شامل نمی شود.

وی افزود: اعضا شورا قبل از رای به این تبصره از ریز این موضوع مطلع باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: مزایا باید برای تمامی کارکنان شهرداری به صورت یکسان ارائه شود.

عبداله تقی پور- عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز با اشاره به اینکه بازنشستگان را نیز از این مزایا مستثنی نکنیم، گفت: رفاه این افراد نیز با توجه به حقوق ناچیز دریافتی باید مد نظر قرار گیرد.

محرم محمد زاده- عضو شورای اسلامی شهر تبریز در بررسی و اصلاح تبصره مدیریت انسان محور و توسعه فضای سبز ، گفت: سازمان سیما منظر در فضای سبز شهرداری اقدام به کاشت نهال هایی می کند که بسیار کوچک هستتد و نگهداری و بزرگ کردن آنها سال ها زحمت و هزینه می خواهد.

وی افزود: در نقاط مختلف دنیا درختانی که می خواهند قطع کنند را از نقاط دیگر خریداری و به شهر های بزرگ انتقال می دهند در تبریز نیز در کنار کاشت درختان کوچک که نگهداری آنها مشکل است از این روش نیز استفاده شود.

غلاحسین مسعودی ریحان-شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه در خصوص لزوم همکاری تمامی مناطق و سازمانها با سازمان سرمایه گذاری، اظهار کرد: اگر به دنبال درآمد پایدار برای شهرداری هستیم باید به سمت سرمایه گذاری های نوین حرکت کرد .

وی افزود: بخشی از درآمدهای شهرداری را باید به سرمایه گذاری در زمینه های مختلف سوق دهیم.

خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز گفت: 27 درصد درآمدهای شهرداری تهران از سرمایه گذاری است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، جزئیات بودجه شهرداری تبریز تصویب شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 14

به "جزئیات بودجه شهرداری تبریز تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بودجه شهرداری تبریز تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید