اپلیکیشن 724 از پرستاران و کادر درمان تقدیر کرد

به گزارش شهر وبلاگ، اپلیکیشن 724، به منظور قدردانی از تلاش های انسان محبت آمیز کادر درمان و به پاس روز پرستار و همچنین شب یلدا، با اهدای بسته های یادبود به پرسنل زحمتکش بیمارستان کامکار-عرب نیا شهرستان قم از خدمات ارزنده و به یادماندنی آنها تقدیر و تشکر کرد.

اپلیکیشن 724 از پرستاران و کادر درمان تقدیر کرد

کاربران با نصب اپلیکیشن 724 به خوبی می دانند که این برنامه خدمات اقتصادی در راستای مسوولیت اجتماعی و با توجه به ارزشهای سازمانی و مسئولیت پذیری، نقش خود را در قبال جامعه هیچ گاه فراموش نکرده و تلاش کرده با پیوند برنامه های استراتژیک شرکت با طرح های جامعه محور و سازنده برای رشد و اعتلای مسوولیت های اجتماعی خود هم برنامه ریزی کند مسوولیتی که در این برنامه ریزی ها فراتر از مباحث اقتصادی و اقتصادی دیده و در واقع جهتی برای تعالی کسب و کارهای جدید تصویر می شود.

برای همین اپلیکیشن 724 هم تلاش کرده در این مورد پیشتاز و پیش رو باشد و آرام و بی سر و صدا قدم های بلندی را در این راه بردارد.

به همین دلیل و با همه محدودیت ها و شرایط سخت روزهای کرونایی هم زمان با روز پرستار و شب یلدا، یادگاری های کوچکی را به پرسنل زحمت کش بیمارستان کامکار قم رساند تا از تلاش شبانه روزی آنها که از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، به عنوان اولین بیمارستان درگیر این بیماری شدند، تقدیر و تشکر کند.

حسین واعظ قمصری، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در پیامی که به همراه این یادگاری ها به کادر درمان و پرستاران اهدا شد، برای آنها نوشت: شاید بتوان از گذرگاه این دست نوشته، اندکی از عهده قدردانی خدمات گرانقدر شما به درآییم. در این روزها که ایران زمین عزیزمان با بلای دردآگین بیماری واگیردار پنجه در پنجه شده است، حضور چون شمایانی ما را به پیروزی و چیرگی امیدوار و خوش گمان می دارد. آرزومندیم هم چنان، آن گونه که تا کنون بوده اید، دانشمندانه و نیرومندانه در جهت خدمت به مردم عزیز کشورمان قدم بردارید و میهن پرستانه و دلاورانه از سلامت مردم نگاهبانی و پاسبانی کنید. جانبازی و فداکاری شما در این راه را از سویدای جان ارج می نهیم.

بیمارستان کامکار-عرب نیا یکی از بیمارستان های قدیمی شهر قم است که در سال 1343 با تلاش دو خیر به نام های حسین کامکار و حیدرعلی عرب نیا ساخته و برای استفاده عموم وقف شده و تا امروز با بیش از 192 تخت به مردم قم خدمت می کند.

اما آنچه که این بیمارستان را برای اپلیکیشن 724 مهم کرد آن است که در تاریخ 30 بهمن سال قبل، پس از بررسی های پزشکی و اعلام نتایج آزمایش اولیه، بستری شدن 2 مورد از موارد مشکوک ابتلا به کروناویروس، در این بیمارستان تایید شد و رسما ایران هم به جمع کشورهای مبتلا به این ویروس منحوس در جهان اضافه شد.

از آن روز تا امروز پرستاران این بیمارستان که اولین گروه کادر درمان درگیر با بیماران کرونایی بودند فداکارانه از این بیماران مراقبت می کنند چرا که این بیمارستان هم اکنون هم اصلی ترین مرکز بستری بیماران مبتلا به کووید 19 در شهر قم است.

اپلیکیشن 724، محصول شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش و برند محبوب اپلیکیشن های پرداختی سال 99 در آخرین جشنواره ملی Iran Top Brands، یکی از اپلیکیشن های پرداختی گروه اقتصادی سامان و اپلیکیشنی کاربردی در خدمات پرداخت است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 984

به "اپلیکیشن 724 از پرستاران و کادر درمان تقدیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن 724 از پرستاران و کادر درمان تقدیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید