ادعای عجیب مرد مظنون به قتل ، خوردن 210 قرص توسط همسرم را به شوخی گرفتم

به گزارش شهر وبلاگ، مرد جوانی که مدعی بود همسرش با خوردن 210 قرص در مقابل چشمان او دست به خودکشی زده است، به عنوان مظنون در قتل بازداشت شد.

ادعای عجیب مرد مظنون به قتل ، خوردن 210 قرص توسط همسرم را به شوخی گرفتم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه ایران، چند روز قبل زن میانسالی به دادسرا رفت و از دامادش به اتهام قتل شکایت کرد. زن میانسال در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: من هر روز تلفنی با دخترم صحبت می کنم. روز حادثه هر چه به تلفنش زنگ زدم، جواب نداد. ساعاتی گذشته بود که دامادم حسام تماس گرفت و گفت حال دخترم بد شده و او را به بیمارستان برده است، اما وقتی به آنجا رسیدیم دخترم مرده بود.

حسام گفت مینا خودکشی کرده و در دست نوشته ای که از خود به جا گذاشته، نه تنها تمام مهریه اش را بلکه تمام دارایی و ارثیه پدری اش را هم به شوهرش بخشیده است. در صورتی که دخترم دلیلی برای خودکشی و بخشیدن اموالش نداشت و احتمال می دهم دامادم او را به قتل رسانده باشد.

با شکایت زن میانسال، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت شروع شد. در نخستین گام، مرد جوان به دادسرا اظهار شد و در رابطه با مرگ همسرش گفت: من و مینا با هم مسئله ای نداشتیم و اگر اختلافی هم بود، اختلاف های معمولی زن و شوهری بود. روز حادثه من داخل اتاق بودم که مینا وارد شد و دست نوشته ای را به من داد و گفت تمام اموال و مهریه ام را به تو بخشیده ام. یک بطری آب دستش بود و 210 قرص را هم شروع کرد به خوردن. آنقدر از این کار او شوکه شده بودم که نتوانستم هیچ عکس العملی نشان دهم. حتی اول تصور می کردم که دارد شوخی می کند و قرص ها واقعی نیستند.

زمانی که بازپرس جنایی از مرد جوان خواست تا دست نوشته ای را که همسرش به او داده در اختیار تیم تحقیق بگذارد، او از این کار طفره رفت. به این ترتیب بازپرس محمدتقی شعبانی با توجه به مدارک و شواهد موجود دستور بازداشت مرد جوان را به عنوان مظنون به قتل همسرش صادر کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 183

به "ادعای عجیب مرد مظنون به قتل ، خوردن 210 قرص توسط همسرم را به شوخی گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب مرد مظنون به قتل ، خوردن 210 قرص توسط همسرم را به شوخی گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید