آغاز رسمی تمرینات گروهی تیم های لالیگا با رعایت پروتکل بهداشتی

به گزارش شهر وبلاگ، تیم های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا تمرینات گروهی شان را پس از دو ماه وقفه، در شرایطی خاص از سر گرفتند.

آغاز رسمی تمرینات گروهی تیم های لالیگا با رعایت پروتکل بهداشتی

به گزارش خبرنگاران، مطابق اعلام قبلی تیم های باشگاهی لالیگای اسپانیا از امروز (دوشنبه) تمرینات گروهی خود را با رعایت موارد مندرج در پروتکل بهداشتی و پزشکی فدراسیون فوتبال اسپانیا از سر گرفتند.

باشگاه های اسپانیایی که از دو ماه پیش به دلیل شیوع کرونا در این کشور فعالیت شان به حالت تعلیق درآمد، در قالب گروه های کوچک حداکثر 10 نفره تمرینات گروهی شان را از سر گرفتند.

بارسلونا و رئال مادرید هم جزو اولین تیم های لالیگایی بودند که از تمرینات گروهی امروز خود تصاویری را منتشر کردند تا هواداران شان را به تماشای دوباره بازی های آنها در آینده ای نزدیک امیدوار کنند.

باشگاه هایی لالیگا از 14 روز پیش تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز کردند، اما اکنون با ورود اسپانیا به فاز بعدی کنترل شیوع کرونا که در آن از یکسری محدودیت کاسته شده، فاصله میان بازیکنان هم در تمرینات کاهش پیدا کرده است.

با وجود برطرف شدن محدودیت انجام تمرینات گروهی در لالیگا، تیم ها هنوز هم ملزم به رعایت یکسری مقررات هستند، از جمله اینکه گروه های تمرینی شان نباید از 10 نفر تجاوز کند و بازیکنان هم حق ندارند به صورت مشترک از امکانات داخل رختکن استفاده کنند.

آنها همچنین ملزم هستند که با خودروهای شخصی خود و به تنهایی وارد زمین تمرینی شوند و به تنهایی هم از آنها خارج شوند. گروه های 10 نفره تیم ها باید در زمین های متفاوت و در صورت عدم امکان انجام این کار در دو نیمه متفاوت از زمین بازی تمرین کنند.

مقامات فوتبال اسپانیا قصد دارند که از 23 خرداد، مسابقات این کشور را از سر بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 510

به "آغاز رسمی تمرینات گروهی تیم های لالیگا با رعایت پروتکل بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز رسمی تمرینات گروهی تیم های لالیگا با رعایت پروتکل بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید