76 درصد واحدهای صنعتی خراسان جنوبی گازدار شدند

به گزارش شهر وبلاگ، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اظهار کرد: خراسان جنوبی دارای 1320 واحد صنعتی دارای قابلیت گازرسانی از محل مصوبه شورای اقتصاد بوده که تا کنون 76 درصد واحدهای صنعتی شامل 1002 واحد صنعتی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

76 درصد واحدهای صنعتی خراسان جنوبی گازدار شدند

سید محمود هاشمی، امروز چهارشنبه 27 اسفند به رسانه های گروهی گفت: بر اساس گزارش دریافتی از سوی شرکت ملی گاز ایران، گازرسانی به صنایع، شرکت گاز خراسان جنوبی با گازرسانی به 1002 واحد صنعتی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد، دارای بالاترین میزان گازرسانی به صنایع در بین شرکت های گاز استانی در سطح کشور است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: خراسان جنوبی دارای 1320 واحد صنعتی دارای قابلیت گازرسانی از محل مصوبه شورای اقتصاد بوده که تا کنون 76 درصد واحدهای صنعتی شامل 1002 واحد صنعتی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگاران، وی، گازرسانی به صنایع در قالب مصوبه شورای اقتصاد را عامل جهشی در جهت توسعه صنایع استان مطرح کرد و ادامه داد: چرخ توسعه اقتصادی هر استان را واحدهای صنعتی و تولیدی آن به حرکت در می آورد و علاوه بر این، افزایش فعالیت های این واحدها موجب اشتغال گسترده، ایجاد امنیت و عدم مهاجرت نیز می شود.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی، احداث خطوط گازرسانی را به عنوان یکی از مهم ترین زیرساخت ها در ایجاد صنایع بزرگ و کوچک مطرح کرد و گفت : خراسان جنوبی دارای پتانسیل مناسبی برای فعالیت گسترده واحدهای صنعتی و تولیدی می باشد و گازرسانی به صنایع از اهداف مورد تاکید شرکت گاز استان است.

هاشمی، سال جاری را سالی ماندگار در کارنامه افتخارات شرکت گاز خراسان جنوبی برشمرد و یادآور شد: گازرسانی به 634 روستا در طول یکسال که به عنوان یک رکورد بی سابقه در طول فعالیت شرکت ملی گاز ایران محسوب می شود، حاصل تلاش و همت کارکنانی است که خدمتگزاری را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1226

به "76 درصد واحدهای صنعتی خراسان جنوبی گازدار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "76 درصد واحدهای صنعتی خراسان جنوبی گازدار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید