کاهش 5 درصدی بیماران بستری و مراجعه کنندگان به بیمارستان های تهران

به گزارش شهر وبلاگ، فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته در تمامی شاخص ها نظیر بستری بیماران در بخش های عادی و ویژه و همچنین مراجعه به بیمارستان های تهران کاهش 5 درصدی را شاهد بوده ایم.

کاهش 5 درصدی بیماران بستری و مراجعه کنندگان به بیمارستان های تهران

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران در گفت وگو با شبکه خبر گفت: بررسی آمارها نشان می دهد که در ظرف مدت 24 ساعت گذشته شاهد بهبود کلیه شاخص های مرتبط با بیماری کرونا در تهران هستیم.

وی افزود: در این مدت 670 نفر از بیماران مبتلا به کرونا از بیمارستانها با حال عمومی خوب ترخیص شده اند که نشان از تلاش همکاران ما است و از این عزیزان تشکر و قدردانی می کنیم.

زالی گفت: در زمینه بیماران بستری و همچنین مراجعه به بیمارستانها و به طور کلی همه شاخص های مرتبط با بیماری کرونا با کاهش 5 درصدی روبرو بودیم و سیر نزولی ما در روزهای اخیر امروز هم حفظ شده است و امیدواریم همچنان این فرایند نزولی ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: باید مردم با افزایش ملاحضات بهداشتی و تأکید بر رعایت بهداشت فردی تلاش کنند که شرایط روز به روز بهتر از گذشته شود.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران شرح داد: همچنان به شهفرایندان تذکر می دهیم که بهتر است در خانه ها بمانند و از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

زالی افزود: هنوز فضای شهر برای افراد سالمند و کسانی که دچار بیماری های زمینه ای هستند و داروهای خاص مصرف می کنند فضای سالمی نبوده و این افراد باید راهبرد در خانه بمانیم را رعایت کنند.

وی گفت: اگر افرادی مجبور هستند که در بیرون از منزل فعالیت کاری خود را ادامه دهند بهتر است در بازگشت به منزل در مدخل منزل لباس های خود را تعویض کرده و اگر برای شان امکان دارد حتما استحمام کنند تا به این ترتیب در حفظ سلامتی اعضای خانواده خود سهیم باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 256

به "کاهش 5 درصدی بیماران بستری و مراجعه کنندگان به بیمارستان های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 5 درصدی بیماران بستری و مراجعه کنندگان به بیمارستان های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید