قنبرزاده: همه بازی ها زیر ذره بین است

به گزارش شهر وبلاگ، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت که همه دیدارهای مسابقات مختلف زیر ذره بین واقع شده است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

قنبرزاده: همه بازی ها زیر ذره بین است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، منصور قنبرزاده گفت: با توجه به حساسیت مسابقات لیگ برتر و به طور ویژه لیگ های دسته های اول و دوم، هماهنگی خوبی با کمیته و دپارتمان داوری اجرا شده است تا نظارت ویژه ای روی مسابقات به جامانده این لیگ ها صورت بگیرد. در واقع کارگروهی متشکل از ناظران محسوس و حتی نامحسوس را در نظر گرفتیم تا گزارش های مربوط به هر بازی تهیه گردد.

وی ادامه داد: از کمیته های انضباطی و اخلاق هم نفراتی در این کارگروه حضور دارند تا نظارت کاملی در همه زمینه ها داشته باشیم. حتی شخصاً مسابقات حساس را با حضور در استادیوم، از نزدیک دنبال خواهم کرد. مطمئناً همه جزئیات با دقت مضاعف رصد خواهد شد و چنانچه با مواردی مشکوک شامل تبانی، شرط بندی و دیگر تخلفات برخورد کنیم، مراجع ذی صلاح و بازوهای قضایی فدراسیون با همه توان ورود خواهند کرد و این موضوع را به جدّ پیگیری خواهیم کرد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال توضیح داد: قاطعانه این هشدار را می دهیم که همه بازی ها زیر ذره بین قرار گرفته است و در صورت بروز هر گونه تخلف، به شدت با فرد یا افراد متخلف برخورد می گردد. حتی در صورت احتیاج به مراجع قضایی خارج از فدراسیون هم معرفی خواهند شد. امروز (چهارشنبه) از کلیه دست اندرکاران درخواست کردم تا همه کوشش خود را برای حفاظت از پاکی و شفافیت فوتبال کشور به کار بگیرند و همه مسابقات را شخصاً از نزدیک آنالیز نمایند.

آموزشگاه ما

آموزشگاه ما | آموزش باید برای همه در دسترس باشد

ورزش من و تو

ورزش من و تو | مجله خبری و ورزشی، اخبار ورزشی
منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1510

به "قنبرزاده: همه بازی ها زیر ذره بین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبرزاده: همه بازی ها زیر ذره بین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید