قتل در اصفهان؛ قاتل: از او خوشم نمی آمد

به گزارش شهر وبلاگ، بعد از گذشت 2 سال هنوز داغ به قتل رسیدن مرتضی رضایی 16 ساله برای خانواده اش زنده است. او در روستای دار افشان اصفهان توسط پسر جوان همسایه به طرز هولناکی کشته شد.

قتل در اصفهان؛ قاتل: از او خوشم نمی آمد

به گزارش رکنا، 15 آبان ماه سال 97 یک تراژدی برای پدر و مادر مرتضی رقم خورد آن ها که زمین و زمان را به هم دوخته بودند تا فرزندشان را زنده پیدا نمایند، ناگهان در نیمه شب با جنازه پسرشان که غرق در خون بود روبرو شدند.

کشف جنازه خونین مرتضی رضایی پسر اصفهانی در صحرا

با گذشت چند ساعت از آن شب خونین فرضیه های چگونگی به قتل رسیدن مرتضی رضایی یکی پس از دیگری قوت می گرفت تا اینکه گوشی مرتضی در خانه پیدا شد و چند پیامک راز چاقو چاقو شدن پسرک 16 ساله اصفهانی را فاش کرد.

پسر همسایه که لحظه ارتکاب جرم چند روز تا سن قانونی فاصله داشت مرتضی رضایی 16 ساله را با چند پیامک به بیرون از خانه کشاند و در بیابان های روستای دار افشان، با 24 ضربه چاقو بر بدن مرتضی این جنایت هولناک را رقم زد.

اهالی روستا مشاهده نموده بودند که مرتضی به همراه پسر همسایه به سوی محل قتلگاه خود می رود، همچنین پلیس با چک کردن گوشی مرتضی قاتل را دستگیر می نماید.

قاتل نوجوان در بازپرسی ها اعتراف می نماید آلت قتاله را که یک چاقو عظیم بوده، زیر یخچال خانه پدرعظیمش پنهان نموده است و او انگیزه قتل مرتضی را خصومت شخصی و حسادت عنوان می نماید.

حکم قصاص قاتل مرتضی رضایی در دیوان عالی کشور تائید شده است.

مادر مرتضی رضایی در این باره اظهار کرد: مرتضی با پسر همسایه 2 سال قهر بود و ساعت 8 شب بود که قاتل با پیامکی، مرتضی را به بیرون از خانه کشاند، پسرم که در بین راه متوجه نقشه شیطانی قاتل شده بود قصد داشت به خانه بازگردد که در یک لحظه قاتل با سنگ عظیم از پشت، به سر پسرم کوبید و با 24 ضربه چاقو بدن مرتضی را پاره کرد.

مادر مرتضی گفت: ساعت 12 شب من و همسرم در روستا دنبال مرتضی بودیم که ناگهان جنازه خون آلود پسرم را که تقریبا سرش از بدن جدا شده بود را در صحرای نزدیک کوه کشف کردیم.

وی ادامه داد: در دوربین های مداربسته نشان داده شد که قاتل چاقویی را با آن مرتضی را به قتل رسانده بود زیر یخچال خانه پدرعظیمش مخفی نموده بود، ما یک بار با قاتل در دادگاه روبرو شدیم او در اعترافات خود علت قتل را توجه بیش از حد همسرم به مرتضی عنوان نمود.

وی اضافه نمود: پسرم با 24 ضربه چاقو به ریه قلب کمر و گردنش به قتل رسید در حال حاضر حکم قصاص قاتل پسرم در دیوان عالی کشور تائید شده است و در اوایل سال 1400 قاتل قصاص می گردد.

مادر مرتضی رضایی در انتها گفت: قاتل، پسرم را ناحق به قتل رساند مرتضی کاری به هیچکس نداشت و برای قاتل مرتضی تقاضای قصاص را دارم.

منبع: فرارو
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1172

به "قتل در اصفهان؛ قاتل: از او خوشم نمی آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل در اصفهان؛ قاتل: از او خوشم نمی آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید