طراحی حوض در حیاط خانه ها به سبک قدیم برای ایجاد یک فضای دلنشین

به گزارش شهر وبلاگ، یکی از مسائلی که شما می توانید از وجود آن ها در حیاط منزل خود به جهت تزیین دکوراسیون خارجی منزل خویش بهره ببرید؛ طراحی حوض یا حوضچه های مختلف به سبک و سیاق قدیمی و سنتی و یا حوض های مدرن می باشد که شما می توانید با انتخاب هر یک از طرح های مختلف باب میل خود لحظات خوشی را پشت سر نهید.

طراحی حوض در حیاط خانه ها به سبک قدیم برای ایجاد یک فضای دلنشین

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

بازگشت زندگی به سبک قدیم

زندگی در زمان های قدیم رنگ و بوی دیگری داشت. خانه های مادرعظیم و پدرعظیم های ما با خانه های امروزی ما متفاوت هستند. طبیعتا سبک و سیاق زندگی های قدیمی به ویژه حیاط خانه های عظیم یکی از لذت بخش ترین و جذاب ترین بخش های زندگی به سبک قدیم می باشد. امروزه علی رغم تمامی پیشرفت های تکنولوژی و وجود وسایل جدید، باز هم بازگشت به سبک قدیم و زندگی به روال گذشته خانه مادرعظیم و پدرعظیم های ما به یک رویا تبدیل شده است. به همین جهت طراحان دکوراسیون ضمن توجه به دیزاین منازل مسکونی مدل جدید به فکر زیباسازی حیاط خانه ها و دکوراسیون خارجی و داخلی خانه های امروزی به سبک و سیاق قدیم هم هستند. یکی از راهکارها و ایده های پیش روی آن ها برای دستیابی به این هدف عظیم، طراحی حوض در حیاط خانه های با متراژ متوسط و بالاست که می توان بدین وسیله رنگ و بوی خانه های قدیمی را باری دیگر در زندگی امروزی ما جلوه گر نمود.

طراحی حوض در حیاط خانه ها به سبک قدیم

برای آنکه صفا و صمیمیت خانه های قدیمی را بتوان باری دیگر به حیاط خانه های امروزی بکشانیم؛ می توانیم از وجود یک حوض بسیار زیبا به سبک خانه های قدیمی در حیاط منازل مسکونی امروزی به وجود آورد. هر یک از افراد می توانند بر حسب متراژ منزل خویش از وجود حوض یا حوضچه های مختلفی در حیاط منزل خویش استفاده نمایند. طراحی های مدل جدید حوض در حیاط خانه های امروزی ضمن حفظ زیبایی های زندگی به سبک قدیم می توان از ایده های جذاب و زیبای دیگری در جهت زیباسازی محیط خارجی منازل مسکونی و حیاط خانه ها بهره گرفت. ضمن اینکه هر یک از حوض ها را می توان به شکل های مختلف و در رنگ های مختلفی طراحی نمود که جلوه زیبایی به حیاط منزل شما می بخشد. وجود آبنماهای مختلف که آب را به صورت آبشاری در مرکز حوض با فشار تنظیم شده به سمت بالا می برد؛ که جلوه زیبایی به حیاط منازل مسکونی وارد می سازد که کمتر کسی زیبایی های آن را انکار می نماید.

خرید 39 مدل موتور اسباب بازی جذاب و با کیفیت + قیمت

صفحه جدید ما را دنبال کنید

دنبال می کنم

زیبایی اطراف حوض ها با گل و گیاه

برای زیباتر جلوه دادن اطراف حوض در حیاط خود شما می توانید از انواع گلدان های کوچک و گل و گیاه مختلف بهره ببرید که حس آرامش بیشتری را به شما ببخشد. ضمن اینکه در صورت داشتن فضای لازم و وجود باغچه ها درون حیاط منزل خود، اگر از درخت های بسیار عظیم و تنومند هم بتوان استفاده کرد؛ طبیعتا حال و هوای دیگری به حیاط منازل مسکونی شما وارد می سازد. انتخاب هر یک از این ایده ها کاملا به سبک و سلیقه زندگی شما بستگی دارد. ولی هر چقدر بتوان از ترکیب زندگی سنتی و امروزی در طرح ها و ایده های مختلفی مدد گرفت؛ می توان طرح های جذابی را در حیاط خانه ها پدید آورد که تمامی آن ها سبب ایجاد صفا و صمیمیت بیشتر اهالی منزل می شود.

دورهمی های محبت آمیز در حیاط منزل

برای آنکه بتوانید غرق در لذت شوید و در دورهمی های خود با سایر اهالی منزل خویش و دوستان و آشنایان خود غرق در لذت شوید و لحظات شاد و مفرحی را در کنار یکدیگر سپری نمایید؛ می توانید در کنار حوض حیاط منزل خود از تخت های سنتی یا میز و جایگاه های مختلفی بهره ببرید که جلوه زیباتری به حیاط منزل شما می بخشد. بدین ترتیب شما می توانید درست به مانند زندگی قدیم و حیاط خانه مادرعظیم های خود انواع میوه های مختلف و رنگی را درون حوض پر از آب انداخته و خود روی تخت های سنتی و جایگاه های مختلفی بنشینید و حسابی لحظات مانا و زیبایی را در کنار همدیگر بگذرانید.

حوض های به سبک مدرن

علاوه بر طراحی حوضچه های حیاط منزل به سبک و سیاق قدیم، شما می توانید از حوض های ایرانی به سبک جدید و مدرن هم بهره مند شوید. برای این منظور شما می توانید از وجود طرح های بسیار جذاب و دیدنی حوض های مدرنی بهره ببرید که با حوض های قدیمی و سنتی متفاوت هستند. بنابراین بهتر است بر حسب متراژ منزل خویش از وجود طراحی های جدید با سبک های متفاوتی در حیاط منزل خود بهره ببرید.

لینک خرید 39 مدل قفس پرنده با کیفیت و مقاومت بالا + قیمت

تصاویر بیشتر

خرید 41 مدل چمن مصنوعی با کیفیت عالی + قیمت

منبع: اتاق
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 1018

به "طراحی حوض در حیاط خانه ها به سبک قدیم برای ایجاد یک فضای دلنشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی حوض در حیاط خانه ها به سبک قدیم برای ایجاد یک فضای دلنشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید