شیرازی: برای انتخابات هیئت فوتبال استان تهران مهندسی انجام نشده است

به گزارش شهر وبلاگ، سرپرست هیئت فوتبال استان تهران بر این اعتقاد است که فرایند انتخابات این هیئت مهندسی نشده و همه کارها طبق قانون پیش می رود.

شیرازی: برای انتخابات هیئت فوتبال استان تهران مهندسی انجام نشده است

به گزارش خبرنگاران, حبیب الله شیرازی درباره عدم برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان تهران, گفت: اساسنامه ای وجود دارد که مصوب فدراسیون فوتبال است و در سال 94 به همه هیئت ها ابلاغ شده و بر اساس آن توضیح وظایف تعیین است. ما هم بر اساس این اساسنامه جلو رفته ایم. بند 9 آن می گوید اگر انتخابات به هر دلیلی عقب بیفتد, رئیس هیئت مسئولیت سرپرستی هیئت را تا زمان برگزاری انتخابات دارد. 2 بار برای این انتخابات تاریخ تعیین شده اما به دلایلی به تعویق افتاده است.

سرپرست هیئت فوتبال تهران در واکنش به اینکه با این شرایط شائبه مهندسی شدن انتخابات از سوی او به وجود می آید, مطرح نمود: مگر من برگزار نماینده هستیم؟ طالقانی, رئیس کمیته استان های فدراسیون فوتبال به همراه ریاست یا سرپرست فدراسیون که الان آقای بهاروند است, مجمع را برگزار می نمایند. هیچ دخالتی در این کار ندارم و مثل سایر کاندیدا ها برنامه های خودم را اعلام می کنم. هیچ مهندسی وجود ندارد, مگر مدیران باشگاه های تهرانی را من منصوب کردم؟ در هیئت های شهرستان ها نیز تعدادی از رؤسا قبل از اینکه من رئیس شوم بوده اند! مجمع 54 عضو دارد.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت وگو می کرد، درباره فراخوانی که برای انتخابات صادر شده است, گفت: ما فراخوان ندادیم و فدراسیون به دلیل اینکه یک سال تمام شده و قرار است تاریخی تعیین و انتخابات برگزار گردد این فراخوان را اعلام نموده است.

شیرازی همچنین گفت که مدارس فوتبال در حال حاضر مجوز فعالیت ندارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 435

به "شیرازی: برای انتخابات هیئت فوتبال استان تهران مهندسی انجام نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرازی: برای انتخابات هیئت فوتبال استان تهران مهندسی انجام نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید