شرکت های دانش بنیان تولیدکننده واکسن های دامی حمایت می شوند

به گزارش شهر وبلاگ، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی طی فراخوانی اعلام نموده است از فراوری واکسن های دامی طیور و آبزیان که توسط شرکت های دانش بنیان صورت گیرد، حمایت می نماید.

شرکت های دانش بنیان تولیدکننده واکسن های دامی حمایت می شوند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور، با وجود تمام توانمندی های موجود در کشور و کهن بودن علم واکسن در طب ایرانی اسلامی، چند سالی است که ایران در این حوزه گام های بلند و قابل قبولی برنداشته است. البته شاید راه اندازی شهر واکسن در نزدیک شهر قم بتواند زیرساخت های فراوری و توسعه این علم را در کشور فراهم کند.

فراوری واکسن های دام، طیور و آبزیان خط مقدم نظام سلامت کشور محسوب می گردد و بهداشت جسمی و روانی جامعه را هدف گرفته است. بر همین اساس هرگونه اقدامی در این حوزه مورد حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار می گیرد.

بر همین اساس است که ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی فراخوانی اعلام نموده است از فراوری واکسن های دامی طیور و آبزیان که توسط شرکت های دانش بنیان صورت گیرد، حمایت می نماید.

طرح های ارسالی باید مبتنی بر فناوری های زیستی باشد، منجر به محصولات تعیین قید شده (واکسن یا خدمات وابسته به فراوری واکسن) گردد و به وسیله شرکت یا شرکت های خصوصی پیشنهاد گردد.

شرکت های متقاضی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 83533333-021 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 3

به "شرکت های دانش بنیان تولیدکننده واکسن های دامی حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های دانش بنیان تولیدکننده واکسن های دامی حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید