شرکت توئیتر باز هم نحوه بازنشر توئیت کاربران را تغییر می دهد

به گزارش شهر وبلاگ، توئیتر تصمیم دارد قابلیت بازنشر پست های کاربران را به شکل نمونه فراهم شده در اکتبر سال 2020 درآورد.

شرکت توئیتر باز هم نحوه بازنشر توئیت کاربران را تغییر می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،شرکت توئیتر باز هم نحوه بازنشر توئیت کاربران را تغییر می دهد و آن را به شکل قبل درمی آورد. این مجموعه تصمیم گرفته تا نحوه بازنشر توئیت ها را به سبکی برگرداند که در اکتبر سال 2020 انجام می شد.

علت تغییر بازنشر توئیت ها به حالت کنونی آن بود که مقامات این شرکت کوشش داشتند کاربران را به تفکر در رابطه با پست مورد نظر ترغیب نمایند تا آن ها با دقت بیشتری محتوای پست شده در صفحات کاربران دیگر را بازنشر نمایند. این امر در دوره انتخابات آمریکا صورت گرفت. توئیتر در آن موقع گفته بود اعمال قابلیت جدید و اطمینان سنجی پیش از بازنشر باعث شده کاربران پست های کمتری را از صفحات افراد دیگر نشر دهند.

به دنبال این مسائل حساب کاربری رسمی توئیتر در این شبکه اجتماعی نوشت: با تغییر نوع بازنشر پست ها در توئیتر، تعداد نقل قول ها در شبکه اجتماعی ما با توجه به تعداد کلمات نقل قول شده 45 تا 70 درصد افزایش داشت. این در حالی است که ما شاهد افت 20 درصدی بازنشر پست ها بودیم و این مسئله نشانگر تفکر بیشتر کاربران در رابطه با محتوای بارگذاری شده در حساب کاربری دیگران است.

عدم رضایت توئیتر از قابلیت ها و تغییرات بخش بازنشر پست ها

با وجود آن که میزان بازنشر پست ها کاهش داشته، به نظر می آید توئیتر به اندازه لازم از تاثیر تغییرات شکل گرفته راضی نبوده و اکنون سعی دارد ویژگی های خود را به حالت اول برگرداند. همچنین کوشش اصلی این شرکت عدم نشر اطلاعات گمراه نماینده در رابطه با انتخابات آمریکا بود که اکنون با تعیین شدن نتایج نهایی دیگر نیازی به کنترل محتوا در این زمینه وجود ندارد. شبکه اجتماعی توئیتر از روز گذشته حالت بازنشر پست ها در بعضی کشورها را به حالت قبل بازگردانده و پیش بینی می گردد تا سرانجام هفته آینده تمامی کاربران این مجموعه از تغییر به حالت اولیه ماه اکتبر برخوردار شوند. به دنبال این مسائل کاربران دیگر شاهد پیغام اطمینان سنجی پیش از بازنشر پست های توئیتر نخواهند بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 961

به "شرکت توئیتر باز هم نحوه بازنشر توئیت کاربران را تغییر می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت توئیتر باز هم نحوه بازنشر توئیت کاربران را تغییر می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید