سمپاشی منازل؛ بهترین راه چاره رهایی از شر حشرات و حیوانات موذی

به گزارش شهر وبلاگ، نظافت و پاکیزگی منازل یکی از مهم ترین نکاتی است که تمامی افراد خانه باید به آن توجه نمایند تا با حضور حیوانات و حشرات موذی روبرو نشوند.

سمپاشی منازل؛ بهترین راه چاره رهایی از شر حشرات و حیوانات موذی

تصور کنید که در آشپزخانه مشغول شستن ظرف ها هستید و ناگهان متوجه حضور یک سوسک می شوید، عکس العمل شما چیست؟

معمولا افراد هنگام روبرو با این مسائل دچار ترس و اضطراب می شوند، اما باید به دنبال راهکار مناسبی باشید تا دیگر با چنین صحنه ای روبه رو نشوید. برای خلاصی از شر حشرات و حیوانات موذی، ما بهترین و درست ترین روش، یعنی سمپاشی منزل را توصیه می کنیم. اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید، با ما همراه باشید.

سمپاشی منازل برای انواع حشرات و حیوانات

سمپاشی منازل یکی از متداول ترین روش های ممکن برای مبارزه با حشرات و حیوانات موذی می باشد که منجر به از بین بردن میکروب و ویروس ها می گردد. با توجه به استفاده از نوع سم ، حجم اسپری و روش های مختلف سم پاشی متفاوت می باشند و متناسب با این تفاوت ها قیمت متغیری دارند.

بعضی از افراد بر این باورند که سم پاشی منازل کار دشواری نیست و می توانند خودشان سموم را تهیه کنند و برای سمپاشی محیط اقدام کنند، در صورتی که این یک اشتباه رایج بین افراد است و توصیه می کنیم که به هیچ عنوان خودتان کار سمپاشی را انجام ندهید و این کار را به افراد متخصص در این زمینه واگذار نمایید تا از پاکسازی منزل اطمینان حاصل کنید زیرا از آنجاکه شما اطلاعات دقیقی در زمینه نوع سموم و آفت کش ها ندارید و شیوه دقیق سمپاشی را نمی دانید، ممکن است در خرید سم دچار اشتباه شوید و چه بسا که این کار خطرات جانی نیز به دنبال داشته باشد.

در ادامه این مقاله خواهیم گفت که برای سمپاشی منازل و ضدعفونی کردن محیط خانه باید به چه نکاتی توجه داشته باشید و آن ها را اجرایی کنید، همراه ما باشید.

سمپاشی اصولی منازل

نکاتی که هنگام سمپاشی منزل باید به آن ها توجه داشت تا با اطمینان خاطر اینکار پر خطر انجام گردد، عبارتند از:

  1. برنامه ریزی برای سمپاشی

یکی ار مهم ترین فاکتورهایی که برای سمپاشی باید به آن دقت داشت، برنامه ریزی است. شما باید بهترین زمان و روز را برای سمپاشی منزل انتخاب کنید، به عنوان مثل روزی که خانه خلوت می باشد و افراد سالمند و بچه ها حضور ندارند بهترین زمان ممکن برای سمپاشی است.

  1. مشخص کردن هدف سمپاشی

قبل از اینکه اقدام کنید برای سمپاشی باید محل هدف را مشخص کنید، هدف شما در این کار محل تجمع حشرات و حیوانات موذی می باشد و اگر مکان هدف را مشخص نکنید به جرئت می توان گفت که سمپاشی و ضدعفونی شما بی فایده می باشد و ممکن است دوباره سرو کله این موجودات پیدا گردد.

  1. تشخیص نوع حشرات

دومین مسئله ای که باید به آن توجه داشت نوع حشرات می باشد، به عنوان مثال باید تشخیص بدهید آیا حشره مشاهده شده در منزل شما ساس می باشد یا کنه، تا متناسب با آن حشره و شرایط خاص از سموم منحصر به فرد استفاده گردد، زیرا تجهیزات و سمومی که برای سمپاشی استفاده می گردد با توجه به نوع حشره و میزان آلودگی متفاوت است.

  1. جمع کردن وسایل خانه

قبل از اینکه فرایند سمپاشی منازل آغاز گردد باید برای جمع کردن لوازم منزل اقدام کنید و لوازم را به مکانی که قرار نیست سم پاشی شوند منتقل کنید، یا اگر قصد سمپاشی کل منزل را دارید از پوشش پارچه ای و پلاستیکی برای لوازم و وسایل منزل بهره ببرید تا در معرض آلودگی قرار نگیرند.

  1. مراقبت از مواد خوراکی

هنگام سمپاشی باید به تمامی خوراکی های موجود در آشپزخانه توجه ویژه ای داشته باشید و آن ها را در معرض مواد و سموم قرارندهید. علاوه بر خوراکی ها ظروفی که روزانه از آن ها استفاده می کنید نیز نباید در معرض تماس با مواد سمپاشی باشند، برای مراقبت از سلامتی خود و افراد منزل این نکته را جدی بگیرید.

  1. انتخاب شرکت خدماتی مناسب جهت سمپاشی

همانطور که قبلا گفتیم سمپاشی منزل امری نیست خود به تنهایی مسئولیت آن را به گردن بگیرید و بهتر است که انجام آن را به افراد متخصص و وارد به این کار بسپارید، بنابراین باید به دنبال یک شرکت خدماتی معتبر و باسابقه در این زمینه باشید. ما در زمینه سمپاشی اصولی منازل یاری و مشورت با افراد متخصص در شرکت پین ورک (pinwork) را پیشنهاد می کنیم.

سمپاشی منزل در تهران

شرکت خدمات آنلاین پین ورک (pinwork) بهترین نیروی متخصص درزمینه سمپاشی را در اختیارتان می گذارد. تنها کافیست به وب سایت پین ورک به آدرسwww.pinwork.ir مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

متخصصین سمپاشی شرکت پین ورک با توجه به متراژ محیط شما و نوع حشره و یا حیوان ، محل مورد نظر را با روش های نوین، سمپاشی می کنند. اما یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای سمپاشی باید به آن دقت کنید، زمان سمپاشی است. در ادامه بهترین بازه های زمانی سمپاشی را برایتان بیان می کنیم.

  1. بهترین زمان ممکن برای سمپاشی و ضدعفونی منزل

برای سمپاشی منازل بهتر است همواره علاج واقعه قبل از وقوع بکنید و حداقل سالی یک بار برای سمپاشی منازل خود اقدام کنید تا پای هرگونه موجود و حشره موذی از خانه شما بریده گردد.

سمپاشی و ضدعفونی با توجه با نوع حشرات، زمان خاص خود را دارد و ضروری است که به آن توجه داشته باشید، به عنوان مثال سمپاشی برای سکوسک های فاضلاب زمان خاصی ندارد و به محض مشاهده این موجودات آزاردهنده و موذی باید برای سمپاشی اقدام کنید تا از رشد و تخمگذاری آن ها جلوگیری کنید .

اما به طور کلی بهترین زمان برای سمپاشی، بهار و تابستان می باشد زیرا درست زمانی که هوا گرم تر می گردد سرو کله حشرات و حیوانات موذی مانند سوسک ها، مگس و پشه خاکی و سایر حشرات پیدا می گردد.

سمپاشی ساختمان با مواد شیمیایی غیراستاندارد بسیار خطرناک است. علاوه برآن رعایت نکات ایمنی حین سمپاشی و اقدامات بعد از سمپاشی بسیار اهمیت دارد. پس باید حتما به نکاتی که متخصصان پین ورک(pinwork) پس از سمپاشی گوشزد می کنند، توجه کنید.

قیمت سمپاشی در تهران

قیمت سمپاشی در پین ورک (pinwork) باتوجه به متراژ محل مورد نظر برای سمپاشی، نوع حشره یا جانور و نوع و مقدار سم بکار رفته در سمپاشی مشخص می گردد. همچنین قیمت سمپاشی از سوی اتحادیه مشخص می گردد.

سمپاشی پین ورک تمام مناطق تهران شامل : سمپاشی غرب تهران، سمپاشی شرق تهران، سمپاشی شمال تهران و سمپاشی جنوب تهران را پوشش می دهد.

همچنین پین ورک به صورت تضمینی تمام سمپاشی ساختمان، سمپاشی رستوران، سمپاشی هتل، سمپاشی محیط خابگاه، سمپاشی انباری، سمپاشی غذاخوری، سمپاشی آرایشگاه و سمپاشی آپارتمان را انجام می دهد.

نحوه دریافت خدمات سمپاشی از پین ورک

بعد از ثبت سفارش سمپاشی در وبسایت پین ورک به ادرسwww.pinwork.ir یا اپلیکیشن پین ورک، متخصصین پین ورک شما را از تمام نکات و اقدامات قبل از سمپاشی و اقدامات بعد از سمپاشی مطلع می کنند تا هیچ خطری مشتریان را تهدید نکند.

پس برای از بین بردن این موجودات منفور به صورت رایگان سفارش خود را در اپلیکیشن پین ورک یا سایت پین ورک ثبت کنید یا اگر کار طریق اپلیکیشن برای شما سخت است به وسیله تماس تلفنی با شماره 02187700770 اقدام به ثبت سفارش نمایید. پین ورک (pinwork) بهترین شرکت ها و افراد متخصص سمپاشی را به صورت تضمینی در تمام محله های تهران با بهترین کیفیت به محل شما اعزام می نماید.

گروه ساختمانی آبان

گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.
منبع: اتاق
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: shahreweblog.ir شناسه مطلب: 628

به "سمپاشی منازل؛ بهترین راه چاره رهایی از شر حشرات و حیوانات موذی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمپاشی منازل؛ بهترین راه چاره رهایی از شر حشرات و حیوانات موذی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید